Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na wieczór na plaży
Moja fryzura na wieczór na plaży
Moja fryzura na wieczór na plaży
Fryzura

Moja fryzura na wieczór na plaży

Dział
Po całym dniu wylegiwania się nad brzegiem morza i korzystania z dobrodziejstw lata, masz zapewne ochotę przedłużyć te cudowne chwile, spędzając wieczór na plaży. To idealny moment na fryzurę zainspirowaną kobiecymi trendami w stylu bohemy, popularnymi w tym sezonie.
 
Po powrocie z plaży, umyj włosy, wykorzystując odżywkę dostosowaną do ich natury. Po jej spłukaniu, zrób przedziałek na boku. Gdy włosy wyschną, wykonaj nisko niedbałego koka, wydzielając wolne pasemko z boku. Przyda Ci się ono później. Aby podkreślić niedbały efekt, zostaw jeszcze kilka małych wystających z niego pasemek. Kiedy kok będzie już gotowy, pozostawione wcześniej na boku pasmo włosów zapleć w warkoczyk i umieść je w górnej części głowy, tak aby swoją formą przypominało koronę, okalającą twarz.
 
Pamiętaj, że latem Twoje włosy potrzebują szczególnej pielęgnacji. Chroń je podczas wystawiania na słońce, a przed wyjazdem na urlop odwiedź swojego fryzjera, aby podciąć końcówki. Dzięki temu, po powrocie z wakacji, Twoje włosy będą piękne!
 
© Pixelformula / Pokaz Holly Fulton Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ