Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na Walentynki
Moja fryzura na Walentynki
Moja fryzura na Walentynki
Fryzura

Moja fryzura na Walentynki

Dział
Domyślamy się, że nie czekałaś do Walentynek, by pokazać się swojemu ukochanemu z jak najlepszej strony. Mimo wszystko, święto zakochanych jest ciągle dobrą okazją, by go ponownie oczarować. Przedstawiamy Wam pomysł na fryzurę przeznaczoną dla półdługich i długich włosów, która zrobi na Twoim ukochanym piorunujące wrażenie.
 
Umyj włosy wcześniejszego dnia, aby stworzona przez Ciebie fryzura utrzymała się dłużej. Rozpocznij wykonywanie tej fryzury (z czerwonego dywanu) od zrobienia wyraźnego przedziałka na boku. Następnie, użyj lokówki o dużej średnicy. Owiń wokół niej swoje idealnie suche włosy od połowy ich długości, aż do końcówek, odczekaj kilka sekund, a następnie wysuń lokówkę. Poczekaj chwilę, aż Twoje włosy ostygną, a potem układaj je palcami. Na koniec spryskaj całość obficie lakierem, który maksymalnie utrwali Twoją fryzurę.
 
Jeżeli uważasz, że Twoim włosom brakuje blasku, nałóż na nie serum, które sprawi, że będą piękne i lśniące. Pamiętaj, że matowe włosy to ostatnia rzecz, która przyciągnie uwagę Twojego ukochanego…
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ