Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na wakacje na plaży
Moja fryzura na wakacje na plaży
Moja fryzura na wakacje na plaży
Eksperci

Moja fryzura na wakacje na plaży

Dział
Podczas słonecznych wakacji powinnaś chronić swoje włosy, aby uniknąć ich zniszczenia. Jednakże, nie zawsze łatwo jest pogodzić ochronę włosów przed słońcem i nieskazitelną fryzurę, szczególnie na plaży. Jednym z rozwiązań może być stylizacja włosów wykorzystująca efekt wet look! Twoje uczesanie będzie nawiązywało do modnego efektu mokrych włosów, ty będziesz wyglądać sexy, a twoje włosy będą cały dzień pod ochroną.
 
Aby uzyskać efekt wet look w plażowym wydaniu, zapomnij o żelu i postaw na kosmetyki chroniące włosy przed słońcem. „Do włosów cienkich zalecamy fluidy lub spraye o lekkiej konsystencji. Z kolei, do gęstszych włosów możesz użyć kremów z filtrem UV. Kosmetyki te nadadzą fryzurze efekt wet look, niezależnie od rodzaju włosów. Pamiętaj, że tylko równomierne rozprowadzenie kosmetyku na całej głowie zapewni ci nieskazitelny efekt mokrych włosów.”
 
Po nałożeniu produktów chroniących przed słońcem warto związać włosy, aby uniknąć ich zniszczenia w kontakcie z piaskiem lub wodą morską. „Piasek i sól nie są sprzymierzeńcami włosów. Upewnij się więc, że w swojej torbie plażowej masz gumkę z haczykiem. Idealnym uczesaniem dla włosów w stylu wet look jest kok. Polecamy ci tę prostą w realizacji fryzurę, która będzie doskonale wyglądać w każdej sytuacji.
 
W celu wykonania koka w stylu wet look zastosuj następujące kroki. „Kok powinien nawiązywać do efektu wet look, jednak włosy nie powinny przy tym wyglądać tłusto. Aby osiągnąć ten efekt, najpierw nałóż równomiernie na włosy kosmetyk przeciwsłoneczny. Uważaj, by nie przesadzić z jego ilością. Następnie, zaczesz włosy do tyłu. Aby włosy nie wyglądały na oklapnięte, możesz je natapirować zanim wyjdziesz na plażę. Na koniec wykonaj zmierzwionego koka – idealną fryzurę na lato.
 
Nasza rada: Po dniu spędzonym na plaży, szczególnie jeśli wcześniej nałożyłaś na włosy produkty przeciwsłoneczne, pamiętaj, by przepłukać włosy. Pozwoli to usunąć wszelkie nieczystości z włosów oraz skóry głowy, która jest szczególnie wrażliwa w okresie lata.
 
© Pixelformula / Pokaz Nina Ricci Prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013  © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ