Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na Sylwestra 2015
Moja fryzura na Sylwestra 2015
Trendy i styl

Moja fryzura na Sylwestra 2015

Dział
Z okazji świąt, chcemy nosić oryginalną fryzurę i taką, która nie będzie wyglądała, jakbyśmy spędziły nad jej czesaniem kilku godzin. Oto rady ekspertów, aby pięknie wyglądać w sylwestrową noc!
 
Zainspiruj się fryzurami z usługi Bar à Styles! „Zimą 2014, modny był podwójny warkocz oraz półkucyk w stylu lat 60. To idealne fryzury dla kobiet, które mają długie włosy. Zapewnią one tobie nowoczesny i kobiecy wygląd. Załóż małą czarną, a na pewno będziesz się wyróżniać!”.
 
Po wybraniu fryzury, zaopatrz się w akcesoria. „Wybierz gumki do włosów ze strasem lub lakier z brokatem. To idealna okazja do tego, by wyglądać jak gwiazda!”.
 
Wolisz nosić rozpuszczone włosy? Zrób fryzurę w zależności od długości włosów. Jeśli są długie i brązowe, a fryzura ustrukturyzowana, wyprostuj je, by były idealnie proste. Kobiety, które wolą naturalny efekt, wybiorą loki w stylu wavy. Elastyczne loki pasują do luźniejszego stylu, dlatego dobierz do nich elegancką sukienkę z luksusowego materiału”.
 
Nasza rada: Usługa Bar à Styles może być idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zrobić stylową fryzurę w krótkim czasie. Nie spędzaj godzin nad czesaniem się w domu. Przyjdź do salonu i wybierz fryzurę. W 15 minut przejdziesz metamorfozę na sylwestrową noc.
 
© Pixelformula / Pokaz Gucci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012-2013 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ