Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na Sylwestra 2015: karbowany warkocz
Moja fryzura na Sylwestra 2015: karbowany warkocz
Trendy i styl

Moja fryzura na Sylwestra 2015: karbowany warkocz

Dział
Jeśli musisz wybrać jakąś fryzurę, zrób karbowany warkocz na boku. Jest on klasyczny, ale nie do przesady, romantyczny, ale nie nada ci zbyt grzecznego charakteru. Pozwoli on ci się wyróżniać spośród surowych koków i rozpocząć nowy rok z klasą. 3, 2, 1...
 
Dlaczego powinnaś go zrobić? Ponieważ lubimy łączyć warkocz w stylu bohemy z karbowanymi włosami z szalonych lat 20. Ta fryzura vintage przypomina o czarze przeszłości i sprawia, że masz ochotę posłuchać swingowej muzuki i zatańczyć przy Charleston.
 
Odpowiedni wygląd. Nie ubieraj małej czarnej. Tak, jak w przypadku pokazu kolekcji Jesień-Zima 2014-2015 Temperley London, wybierz raczej pudrowe kolorowy, takie jak delikatny róż lub kolor kości słoniowej. Jeśli chodzi o materiał, wybierz delikatną, jedwabną bluzkę i ogrzej się, jeśli tego ci trzeba, moherową kamizelką lub miękkim swetrem z angory. Makijaż zrób w pastelowych kolorach, ale pozwól sobie na odrobinę szaleństwa: narysuj kreskę grafitowym eyelinerem.
 
Zrób karbowany warkocz na boku. Najpierw, powinnaś pokarbować włosy. Aby to zrobić, zrób loki prostownicą na całej głowie i spryskaj je lakierem, by się długo trzymały. Następnie, rozczesz lekko loki. W jakim celu? By zachować falowany efekt. Na koniec, zbierz włosy na ramieniu i zapleć je w warkocz. Rozdziel włosy na 3 grube kosmyki, przeplataj ten po prawej z tym pośrodku i postępuj tak samo z drugiej strony. Zrób warkocz do końca i zwiąż go za pomocą gumki.
 
© Pixelformula / Pokaz Temperley London prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ