Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na Święta
Moja fryzura na Święta
Trendy i styl

Moja fryzura na Święta

Dział
Minęło już trochę czasu, od tego jak przebierałaś się w księżniczkę, kiedy tylko miałaś ku temu okazję. Niemniej jednak, nadal wyciągasz błyszczącą opaskę lub diadem w dniu twoich urodzin. Tego roku, postanowiłaś, że przyjemność ta będzie trwać dłużej, decydując się na fryzurę gwiazdy w dniu Wigili. Racja, skorzystaj z tej okazji i pozwól sobie na więcej niż w zwykłe dni.
 
Świętowanie Bożego Narodzenia to powrót do dzieciństwa. Aby dać temu wyraz postaw na fryzurę, która będzie błyszczeć. Czuwałaś już 24 grudnia do późna wieczór? Unikaj zatem zbyt skomplikowanych fryzur. Jeśli chcesz mieć fryzurę inną niż na co dzień, i która będzie błyszczeć przy choince i innych świątecznych dekoracjach, pomyśl o dodatkach do włosów. To właśnie one pozwolą ci być gwiazdą tych Świąt!
 
Jeśli chcesz mieć taką samą fryzurę, jak ta widziana na pokazach Lanvin, zrób przedziałek na boku. Twoje włosy mogą być w lekkim nieładzie. Nie ma potrzeby, aby wszystkie je starannie układać i prostować przed wykonaniem fryzury. Pozwoli ci to zaprezentować fryzurę równie dziewczęcą co miejską. Zwiąż włosy w niski kucyk, na wysokości karku. Zostaw luźno te włosy przy samej twarzy. Na koniec, załóż koronę lub diadem na górę głowy. Dzięki temu będziesz wyglądać jak współczesna księżniczka. O to sposób na zdobycie sympatii wszystkich członków rodziny, którzy będą chcieli ukryć przed Tobą świąteczne prezenty.
 
© Pixelformula/ Pokaz Lanvin prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ