Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na Święta Wielkanocne
Moja fryzura na Święta Wielkanocne
Moja fryzura na Święta Wielkanocne
Trendy i styl

Moja fryzura na Święta Wielkanocne

Dział
Święta Wielkanocne to doskonała okazja, by spróbować różnych czekoladowych specjałów. A jeżeli w dodatku te wszystkie pyszności sprawiają przyjemność twojemu dziecku, ty też możesz sobie pozwolić na chwilę zapomnienia. Jeżeli obchodzisz Święta Wielkiej Nocy w gronie rodzinnym, skorzystaj z naszego pomysłu na fryzurę, która będzie idealna na tę okazję!
 
W sezonie wiosna-lato 2013, dodatki do włosów są wykonywane z najróżniejszych materiałów: plastyku, tworzyw sztucznych lub plexi. Torebki, okulary słoneczne oraz buty na obcasie są przezroczyste, podobnie jak akcesoria do włosów. W pokazie Donny Karan zauważyliśmy też zabawne opaski do włosów…
 
Opaski te są przyozdobione różnymi motywami, takimi jak fale lub neofuturystyczne kokardy. Opaska stanowi trendy dodatek, który idealnie wpasuje się do twojej świątecznej stylizacji! Aby wykonać tę fryzurę, wystarczy natapirować włosy i spiąć je w kucyka lub zmierzwionego koka. Na tym etapie nie pozostaje już nic innego, jak założyć opaskę i fryzura gotowa.
 
© Pixelformula / Défilé Donna Karan prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ