Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na stylowy powrót do pracy
Moja fryzura na stylowy powrót do pracy
Moja fryzura na stylowy powrót do pracy
Fryzura

Moja fryzura na stylowy powrót do pracy

Dział
Skończył się już czas aperitifu w promieniach zachodzącego słońca i opalania się na plaży. Nadszedł czas powrotu do pracy. Aby rok przebiegł pomyślnie, trzeba go zacząć mocnym, pozytywnym akcentem. Możesz pomyśleć o odnowieniu swojej garderoby, jak również o zmianie fryzury. Oto kilka pomysłów na fryzurę idealną na powrót do pracy.
 
W sezonie jesień-zima 2012 królują fryzury o mocno zaznaczonych liniach i dopracowanej strukturze. Są to fryzury proste lub pełne, które nadają twojemu wyglądowi powagi, pozostając jednocześnie trendy. Nie powinnaś jednak wybierać zbyt surowych fryzur jedynie pod pretekstem jesieni, która zbliża się dużymi krokami.
 
W nadchodzącym sezonie włosy powinny być długie i, najlepiej, idealnie proste lub gładkie. Fryzura jest lekko cieniowana, nadając jej głębi i ozdobiona pełną, zaokrągloną grzywką, która dodaje jej charakteru. Aby uzyskać ten rezultat, użyj sprayu termoochronnego, który ochroni twoje włosy przed ciepłem prostownicy, jak również pomoże rozluźnić włókna włosa. Na koniec wystarczy, że spryskasz włosy lakierem, aby wszystko utrwalić i… możesz wracać do biura!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ