Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na rozmowę rekrutacyjną
Moja fryzura na rozmowę rekrutacyjną
Moja fryzura na rozmowę rekrutacyjną
Fryzura

Moja fryzura na rozmowę rekrutacyjną

Dział
W spotkaniu z Twoim potencjalnym przyszłym pracodawcą liczy się przede wszystkim pierwszy kontakt. Dlatego tak ważne jest, byś zrobiła wtedy dobre wrażenie. Chodzi tu nie tylko o Twoją postawę i motywację, ale także o Twój styl! Przesłanie musi być jasne: jestem kompetentna i dobrze się prezentuję!
Niedopuszczalne są więc zbyt zmierzwione fryzury, włosy w artystycznym nieładzie, ale także ich całkowite przeciwieństwo, a więc fryzury zbyt wyszukane i przez to nienaturalne. Wszystko jest sprawą równowagi. Na długich włosach dobrze będą wyglądały kucyki oraz koki (ale nie w przesadnie surowych stylizacjach) lub półkucyki, podobne do tych z pokazu Zuhaira. To znaczy, eleganckie i jednocześnie nieformalne.
 
Aby wykonać tę fryzurę zacznij od nałożenia na wilgotne włosy serum przeciwko odstającym włoskom. Następnie, wysusz włosy na świeżym powietrzu lub przy użyciu suszarki, układając je przy tym palcami. W kolejnym kroku uczesz przedziałek pośrodku głowy. Weź dwa kosmyki włosów opadające wokół twarzy i przełóż je do tyłu. Aby uzyskać efekt ulizanych włosów, użyj żelu.  Nie przesadzaj jednak z jego ilością. Nie ma jednak mowy o tym, by Twoje włosy wyglądały tłusto podczas rozmowy kwalifikacyjnej! Upnij swojego półkucyka przy użyciu wsuwki lub spinki. Pozostałe włosy powinny być rozpuszczone, lekko zmierzwione, ale przy tym powinny wyglądać porządnie.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ