Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na powrót z wakacji w stylu bohemy
Moja fryzura na powrót z wakacji w stylu bohemy
Moja fryzura na powrót z wakacji w stylu bohemy
Fryzura

Moja fryzura na powrót z wakacji w stylu bohemy

Dział
Duch bohemy, idealny kiedy świeci słońce, a ty jesteś na wakacjach, może towarzyszyć ci także po powrocie z nich. Luźny kok oraz pofalowane fryzury są w dalszym ciągu na czasie, mimo że dni stają się chłodniejsze, a ty ubierasz coraz dłuższe spodnie. Mówiąc językiem włosów, noś naszą fryzurę, aby zachować ducha lata.
 
W sezonie Jesień-Zima 2013-2014 uprzywielejowane będą zeszłoroczne trendy. Duże loki z lat 50. czy też koński ogon w stylu retro będą wszędzie. Jednakże, jeśli chcesz, aby twój powrót z wakacji był stylowy i kobiecy, powinnaś zainspirować się epoką wiktoriańską. Tego ci trzeba, aby zapewnić sobie wyrafinowany i romantyczny wygląd i łagodnie wejść w nową porę roku.
 
Idealnie byłoby gdybyś miała półdługie lub długie włosy, aby fryzura dobrze się trzymała. Kiedy już umyjesz włosy, zrób wyraźny przedziałek na środku głowy. Skręć prawą część twoich włosów wokół własnej osi. Zrób to samo z lewym bokiem. Połącz oba skręty ze sobą tworząc niskiego koka. Sięgnij po kokówki, aby utrwalić nimi fryzurę. Na koniec, spryskaj włosy lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Carolina Herrera prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ