Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na poweselny brunch
Moja fryzura na poweselny brunch
Trendy i styl

Moja fryzura na poweselny brunch

Dział
Tańczyłaś, śmiałaś się i pociłaś przez całą noc, a nazajutrz po ślubie twojej przyjaciółki, twoja fryzura w ogóle nie przypomina tej, którą miałaś na weselu! Niemniej jednak, będziesz musiała przygotować się na niedzielny brunch. Jaką uczesać fryzurę? Co zrobić z włosami? Zobacz, jaką fryzurę powinnaś wybrać.
 
Łatwa fryzura. Rzadko kiedy masz czas, żeby się wyspać po ślubie. Nie tylko późno się położyłaś, ale musisz również wcześnie wstać; być zarówno aktywna, jak i reprezentatywna przez cały dzień. Zaoszczędź trochę czasu, robiąc łatwą fryzurę.
 
Krótkie lub długie włosy - taka sama fryzura. Bez względu na długość twoich włosów, fryzura prezentowana na pokazie Gucci (powyżej) pasować będzie każdej z was. Dzięki niej, nie będziesz musiała myśleć o prostowaniu lub lokowaniu włosów. Mogą one pozostać naturalne. Jedyny warunek: zaopatrz się w dwie spinki. Proste, prawda?
 
Jak uczesać fryzurę? Po umyciu włosów, wysusz je szybko za pomocą suszarki. Jeśli się spieszysz, nie panikuj! Możesz pozostawić kilka mokrych kosmyków, nie przyniesiesz sobie wstydu! Zarysuj przedziałek tak, jak zwykle. Okręć jeden kosmyk z z przodu głowy z prawej strony przedziałka i zaczesz go do tyłu, a następnie przypnij za pomocą spinki. Postępuj tak samo z prawej strony. Twoja fryzura jest gotowa! W kilka minut zrobiłaś idealną fryzurę na poweselny brunch.
 
© Pixelformula / Pokaz Gucci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012-2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ