Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na letnie festiwale
Moja fryzura na letnie festiwale
Moja fryzura na letnie festiwale
Trendy i styl

Moja fryzura na letnie festiwale

Dział
Każdego roku wraz z nadejściem lata rozpoczyna się okres festiwali. Gdzie byś nie spędzała wakacji, z pewnością w pobliżu będą organizowane koncerty, w których warto będzie uczestniczyć. Nie pozostaje ci więc nic innego, jak wybrać odpowiednią fryzurę i bawić się na całego.
 
Z reguły w czasie festiwali muzycznych nie będziesz miała wiele czasu na dopracowywanie swojego wyglądu i poprawianie fryzury. Co więcej, dzień spędzony na słońcu wymaga odpowiedniej ochrony. Warto więc postawić na połączenie zmierzwionej fryzury z kapeluszem. Chcąc natomiast być na czasie z trendami, warto wybrać długą, cieniowaną grzywkę, która uporządkuje fryzurę.
 
Fryzura ta będzie pasowała do włosów o każdej długości. Od strzyżenia na boba po długie włosy. Grzywka powinna znajdować się na środku i lekko opadać na brwi. Aby grzywka nie zasłaniała ci oczu, wyznacz przedziałek pośrodku głowy i ułóż ją tak, by była zwrócona na zewnątrz. Pozostała część fryzury nie musi być aż tak ustrukturyzowana. Aby nadać włosom zmierzwiony charakter, użyj pianki do stylizacji, dzięki której fryzura będzie wyglądać bardzo naturalnie. Na głowę załóż kapelusz Fedora. Nie tylko ochroni on twoje włosy przed słońcem, ale też sprawi, że twoja festiwalowa stylizacja będzie na czasie z najnowszymi trendami!
 
© Pixelformula / Pokaz Saint Laurent Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ