Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na letni piknik
Moja fryzura na letni piknik
Fryzura

Moja fryzura na letni piknik

Dział
Rzadko kiedy możemy wziąć dwa miesiące urlopu, by wyjechać na wakacje. Należysz do tych osób, które spędzą trochę czasu w mieście? Zorganizuj swój czas i pograj w coś, spotkaj się ze znajomymi i wybierz się na piknik w weekend! Odkryj idealną fryzurę na przyjemne chwile z przyjaciółmi.
 
Fryzura. Czy to w parku, w ogrodzie czy też w górach, letni piknik zwykle ma miejsce na łonie natury. Dlatego też musisz zrobić odpowiednią fryzurę: praktyczną i modną. Najlepiej, jeśli twoja twarz będzie odkryta, a włosy związane, byś nie musiała ich poprawiać w ciągu dnia. Może korona z warkoczy jest najlepszym rozwiązaniem?
 
Jak ją zrobić? W tym przypadku korona z warkoczy nie jest identyczna jak ta, proponowana w usłudze Bar à Styles. Nie jest ona umieszczona na włosach u nasady, ale z tyłu głowy, przypominając Heidi. Aby zrobić tę fryzurę, po umyciu włosów, zarysuj przedziałek na boku. Górna ich partia powinna pozostać nietknięta, a tylna część zapleciona. Rozdziel włosy na dwie części na wysokości karku po stronie uszu. Zrób afrykańskiego warkocza z dolnej części włosów i zwiąż je spinkami. Postępuj tak samo z ich górną częścią - powinna przechodzić przez czubek głowy, po przeciwnej stronie do poprzedniego warkocza. Również go zwiąż. Spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej długotrwałość.
 
Dla kogo? Do takiej fryzury musisz mieć odpowiednio długie włosy. Muszą ci one sięgać co najmniej do ramion i być giętkie. Taki rodzaj włosów jest idealny, niemniej jednak, w innych przypadkach korona z warkocza również jest możliwa do uczesania.
 
© Pixelformula / Pokaz Rebecca Minkoff prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ