Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na Halloween
Moja fryzura na Halloween
Moja fryzura na Halloween
Fryzura

Moja fryzura na Halloween

Dział
Jak co roku, świętowanie Halloween przypada na 31 października, a więc w przeddzień Wszystkich Świętych. To anglosaskie święto rozprzestrzeniło się także na inne kraje. Dla tych z Was, które w tym roku chciałyby obchodzić ten dzień zgodnie z anglosaskim zwyczajem, radzimy, jaką stylizację wybrać. Nie ma mowy o przebraniu za stracha z wydrążoną dynią na głowie: powinnaś być przerażająca, ale w stylowy sposób!
 
Mogłabyś co prawda zadowolić się kapeluszem czarownicy i zwykłą peruką, ale tym razem postanowiłaś postawić na oryginalność. Chciałabyś zrobić prawdziwe wrażenie na swoim balu przebierańców. Nieważne, czy jesteś brunetką, czy blondynką, nie musisz wcale uciekać się do farbowania. Wystarczy, że nadasz swoim włosom odrobinę szaleństwa, mroczny makijaż wzbogacisz efektem „smoky eyes”, a paznokcie pomalujesz na czarno lub granatowo.
 
Aby stworzyć elektryzującą fryzurę potrzebne będą włosy półdługie lub długie. Rozpoczynamy od wykonania wysokiego kucyka z dokładnie przygładzonymi włosami przy skórze głowy, po czym  przechodzimy do pracy nad kosmykami wystającymi z kucyka. Natapiruj je, aby nadać im objętości i kształtu, a następnie układaj je palcami przy użyciu odpowiednich kosmetyków do układania włosów. Wykorzystując żel do utrwalania fryzury, wymodeluj na włosach efekt pozornego nieładu i utrwal go.  Aby uchwycić dynamiczne i kształtne fryzury, nałóż żel na wilgotne włosy i układaj włosy susząc je suszarką ustawioną na podmuch zimnego powietrza. Gdy już skończyć, będziesz już gotowa, by siać zgrozę… a co więcej, zrobisz to w dobrym stylu!
 
© Pixelformula / Pokaz John Galliano prêt-à-porter, Jesień-Zima  2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ