Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na Halloween
Moja fryzura na Halloween
Fryzura

Moja fryzura na Halloween

Dział
Halloween nie musi kojarzyć się z przerażającymi kostiumami lub przebraniem w kształcie dyni. Możesz przecież odwołać się do trendów modowych panujących na tego typu imprezach. Dlaczego więc nie zdecydować się na fryzurę w glam’rockowym stylu? Dzięki niej unikniesz wyglądu zombie prosto z filmów zgrozy!
 
Świętowanie Halloween to przede wszystkim okazja ku temu, by zabłysnąć fryzurą specjalnie dostosowaną na taką okazję, która mimo wszystko nie będzie przerażała każdego, kto odważy się obok Ciebie przejść. Swoją stylizację możesz oprzeć na czarnym kolorze, skupiając się przede wszystkim na doskonałym wyglądzie, a mniej na przerażeniu, które możesz wzbudzić. Wystarczy, że wyposażysz swoją kosmetyczkę w ciemne kosmetyki. Jesteś blondynką? Nie ma przeciwwskazań, byś przyciemniła swoje włosy za pomocą farby tymczasowej.
 
Aby uzyskać fryzurę niczym z pokazu Saint-Laurent (jak na powyższym zdjęciu), ostrzyż się na boba – fryzurę dominującą w tym sezonie. Rockowym akcentem twojej stylizacji może być grzywka-kosmyk, lekko opadająca na oczy. Buntowniczy look masz jak w banku! Pamiętaj, by wyglądać przede wszystkim modnie i niekoniecznie upodabniać się do czarownicy. Aby wykonać taką fryzurę, wysusz włosy trzymając głowę spuszczoną w dół tak, by nabrały one objętości. Następnie, wymodeluj je, lekko zaczesując grzywkę na oczy. Grzywka powinna być raczej rzadka i wycieniowana, aby nie zasłaniać Ci widoku. Włosy na długości wystylizuj nakładając na nie piankę w trakcie ich suszenia. Dzięki temu uzyskasz efekt zmierzwionej fryzury, unikając przy tym totalnego chaosu. Spryskaj włosy lakierem i jesteś gotowa… by stanąć oko w oko z duchami Halloween!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ