Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na festiwal rockowy
Moja fryzura na festiwal rockowy
Moja fryzura na festiwal rockowy
Fryzura

Moja fryzura na festiwal rockowy

Dział
Festiwal rockowy to okazja, aby zobaczyć na żywo wszystkie swoje ulubione grupy muzyczne, jak również odkryć nowe talenty sceny rockowej. Oto kilka pomysłów na fryzurę, która będzie jednocześnie rockowa i w stylu bohemy. Staniesz się dzięki niej najmodniejszą z groupies!
 
Na festiwalach muzycznych nie ma chwili do stracenia. Skaczesz z koncertu na koncert i ciężko ci znaleźć czas, żeby się zatrzymać i zająć się sobą. Nie możesz sobie pozwolić, aby nie pójść na występy swoich ulubionych grup. Potrzebujesz zatem fryzury, która będzie zarówna modna, jak i wytrzymała przez cały dzień. Nie zapomnij również o kapeluszu, który zapewni ci ochronę przed słońcem.
 
Aby zrobić tę fryzurę, należy mieć długie lub półdługie włosy. Uczesz grzebieniem przedziałek (pośrodku lub z boku) i zrób, opadający na ramię, boczny warkocz. Nie ściskaj go zbyt mocno, aby wyglądał na utrzymany w lekkim nieładzie, będącym kwintesencją ducha festiwalu rockowego. Następnie dobierz do niego kapelusz borsalino lub panama. Uzupełni on twój wygląd i fryzurę.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ