Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moja fryzura na Boże Narodzenie
Moja fryzura na Boże Narodzenie
Moja fryzura na Boże Narodzenie
Fryzura

Moja fryzura na Boże Narodzenie

Dział
Święta Bożego Narodzenia to świecące dekoracje, tradycyjne potrawy oraz ciepła atmosfera. Boże Narodzenie to także taki moment w roku, kiedy spotykamy się w cieple domowego kominka w rodzinnym gronie. Jest to również okazja, by dowieść, że przez cały rok byliśmy wystarczająco grzeczni, by teraz mieć szansę na prezenty!

Wykonaj więc grzeczną, a przy tym romantyczną i elegancką fryzurę, inspirując się fryzurami z pokazów haute couture Elie Saab. Dobierz do niej naturalny podkład i makijaż. Odważ się za to na pozłacaną imprezową kreację!
 
Aby wykonać tę fryzurę, umyj włosy w przeddzień Wigilii tak, by były one łatwiejsze w układaniu. Następnie, wyprostuj włosy za pomocą prostownicy. Zrób przedziałek pośrodku i pozostaw dwa swobodne pasma włosów po obu jego stronach. Sama powinnaś zadecydować o grubości tych pasm, uzależniając ją od pożądanego rezultatu.
 
Następnie, stwórz z pozostawionych pasm włosów warkoczyki dobierane bardzo ciasno lub luźno, dzięki czemu nadasz swojej fryzurze styl bohemy. Włosy spleć w ten sposób aż do końcówek. W kolejnym kroku spleć pozostałe włosy i upnij  je w plecionego koka!
 
 © Pixelformula / Pokaz Elie Saab haute couture, Jesień-Zima 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ