Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mój zimowy makijaż do związanych włosów
Mój zimowy makijaż do związanych włosów
Trendy i styl

Mój zimowy makijaż do związanych włosów

Dział
Każdy sezon niesie ze sobą mnóstwo nowych trendów w kwestii włosów... ale również makijażu! Zimą 2014-2015 powinnaś zapomnieć o modzie z letniego sezonu. Koniec z glowy, teraz czas na matowy efekt. Odkryj makijaż, który powinnaś nosić do związanych włosów w nadchodzących miesiącach.
 
Trendy w makijażu. Tej zimy, powinnaś nosić bardzo ciemny makijaż. Oczy powinny być podkreślone na skrajnie czarny kolor, a reszta twarzy powinna zostać naturalna. Naturalna, nie oznacza braku makijażu. Wybież taki odcień podkładu, by był matowy i podobny do koloru twojej karnacji. Nie powinien się świecić. Powinnaś za wszelką cenę unikać tego efektu zimą. Zaakcentuj twoje dobre samopoczucie, nałóż pomadkę na brwi i gotowe.
 
Zimowy makijaż ze związanymi włosami. Związane włosy pozwalają odsłonić twarz i ją uwydatnić. Trend sezonu w kwestii makijażu doskonale przystosowany jest do tej fryzury: podkreśla rysy twarzy i ją sublimuje. Fryzura czasem może sprawiać wrażenie, jakby uczesana była na szybko. Dlatego też ważne jest, by zrobić bardzo kobiecy makijaż w stylu glamour. Pomaluj oczy na czarno i to wystarczy. Jesteś gotowa!
 
Jaką fryzurę wybrać? Zainspiruj się pokazem Roberto Cavalii (powyżej). Zaczesz włosy do tyłu i zwiąż je w kucyk lub kok. Spryskaj je produktem Shine Spray, by nadać im połysku i stylu glamour. Fryzura nie może wydawać się zbyt dopracowana. Za bardzo ich nie stylizuj.
 
© Pixelformula / Pokaz Roberto Cavalli prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ