Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mój side-hair w stylu glamour na Sylwestra 2015
Mój side-hair w stylu glamour na Sylwestra 2015
Fryzura

Mój side-hair w stylu glamour na Sylwestra 2015

Dział
Co roku pojawia się ten sam problem: jak się uczesać na Sylwestra? To fakt, trudno ci było wybrać sukienkę, a co dopiero fryzurę! Jean Louis David znalazł dla ciebie side hair, który powinnaś nosić w tym roku! Zoom na ten trend.
 
Bez względu na to, jak zapowiada się sylwestrowa noc, side hair zawsze będzie pasować. Zaledwie w kilka etapów, otrzymasz bardzo kobiecy rezultat. Co więcej, fryzura odkrywa twarz i trzyma się przez całą noc, nawet jeśli spędzasz dużo czasu na parkiecie! Nieważne, czy masz długie czy krótkie włosy, ważne są odpowiednie metody, które pozwolą ci zaczesać włosy na bok.
 
Aby zrobić side hair, po umyciu włosów, zarysuj przedziałek na boku. Nadaj włosom objętości, nakładając produkt foamer Texture et Tenue u ich nasady oraz na długości. Nadaj im ruchu, robiąc elastyczne loki, podobne do wavy. Po ukończeniu, rozpocznij stylizację. Będziesz do tego potrzebować klamry do włosów. Zaczesz włosy po przeciwnej stronie przedziałka na tylnej stronie głowy. Jedynie włosy na długości oraz końcówki powinny być widoczne z przodu. Nałóż na włosy lakier, by fryzura się dłużej trzymała. © Pixelformula / Pokaz Dries Van Noten prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ