Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mój makijaż na sylwestrową noc
Mój makijaż na sylwestrową noc
Trendy i styl

Mój makijaż na sylwestrową noc

Dział
W noc sylwestrową powinnaś lśnić. Zaopatrz się w cekiny, perły i inne święcące elementy, których nie nosisz w ciągu roku. Korzystaj z tej jedynej okazji. Koniecznie musisz użyć srebrnego eyelinera, iryzowanego pudru, metalicznych cieni, dzięki którym będziesz lśnić.
 
Olśniewający makijaż. Nie chodzi o to, by wyglądać w latach, w których modne było disco (chyba, że jest to impreza tematyczna), ale o to, by rozświetlić swój makijaż. Jest to na przykład doskonała okazja, by wypróbować srebrny eleliner, którego nie używasz na co dzień do pracy. Możesz także nałożyć złoty lub różnokolorowy brokat, pasujący do różu do policzków. Metaliczne cienie również będą się nadawać, ponieważ błyszczą się i mają iryzowane refleksy. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie lubisz się świecić. Kobiety o jasnych karnacjach powinny malować oczy cieniami o ciepłych kolorach, takich jak brąz lub miedź. Jeśli nie chcesz podkreślać wzroku i chcesz wyglądać skromnie, pomaluj usta glossem lub swięcącą, czerwoną szminką. Dekolt natomiast możesz wysublimować, nakładając na niego masę perłową, dzięki której będziesz subtelnie lśnić.
 
Nowoczesna fryzura. Cel? Zmiany. Kobiety, które lubią wiązać włosy, powinny wybrać wysoko umieszczonego koka. To klasyczna, szykowna i praktyczna fryzura. Nosi się ją na wysokości karku, co optycznie wydłuża sylwetkę. Zwolenniczki rozpuszczonych włosów powinny wybrać side hair (włosy zaczesane są na jednym ramieniu) – klasyczną fryzurę, prezentowaną często na czerwonych dywanach. Nie wahaj się także pobawić z akcesoriami: opaska, przepaska lub spinka – wszystko jest dozwolone, pod warunkiem, że się świeci.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Donna Karan prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ