Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mój kolorowy kapelusz gwarantujący styl
Mój kolorowy kapelusz gwarantujący styl
Trendy i styl

Mój kolorowy kapelusz gwarantujący styl

Dział
A może tej zimy sekret dobrego samopoczucia tkwi w kolorach? Jean Louis David to zrozumiał i dlatego faworyzuje miedziany kolor na włosach. Kreatorzy mody również to zrozumieli, dlatego polecają akcesoria. Dowodem na to jest kapelusz, prezentowany na pokazie Saint Laurent.
 
Zimą 2015 roku powinnaś wyglądać nowocześnie. Zwykle, powinno to polegać na noszeniu ustrukturyzowanych ubrań w ciemnych kolorach, ale w tym sezonie prawodopodobnie jest inaczej. Zamiast ubierać się na czarno, zaopatrz się w kapelusz w kolorach flashy! Na pewno wpłynie to na twoje samopoczucie, a także na samopoczucie otaczających cię ludzi. Zimą, nie ma lepszego rozwiązania, niż rozweselenie twojego stroju!
 
Śledź trendy mody i zainspiruj się pokazem Saint Laurent: prezentowany na nim kapelusz jest doskonałego kształtu – proste boki, kwadratowa forma, szalony odcień. Niebieski, czerwony, a nawet pomarańczowy – dopasuj kolor kapelusza do koloru twoich włosów. Najlepiej będzie, jeśli wybierzesz barwę, która będzie kontrastować z twoimi włosami. Doda ci to stylu i cię wysublimuje. Pod kapeluszem możesz nosić dwie fryzury: rozpuszczone włosy lub wysoki kok, z którego wyjmiesz kilka zmierzwionych kosmyków. Wówczas będziesz wyglądać kobieco i wszystkie kobiety będą ci zazdrościć!
 
© Pixelformula / Pokaz Saint Laurent prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ