Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mój imprezowy makijaż i fryzura wet look
Mój imprezowy makijaż i fryzura wet look
Trendy i styl

Mój imprezowy makijaż i fryzura wet look

Dział
Przez cały rok i każdego dnia lubisz nosić dyskretny i kobiecy makijaż. Jak tylko zbliża się koniec roku, wszystko się zmienia i masz ochotę podkreślić oczy, zrobić fryzurę w stylu glamour i wyróżnić się spośród innych. Zanosi się na to, że najmodniejsza fryzura roku, efekt wet look, będzie świecić triumfy również na jego koniec. Ale jaki dobrać makijaż do tego efektu? Wyjaśnijmy.
 
Imprezowa fryzura wet look. W tym roku, widziałyście stale pojawiający się efekt mokrych włosów. Wet look w stylu glamour na rozpuszczonych włosach, kobiecy wet look na włosach związanych… Wszystko już wypróbowałyście! Mimo to, zapamiętałyście tylko jeden: wet look z niskim kokiem. Pozwala on na noszenie odsłoniętej twarzy, a przy tym dodaje stylu glamour oraz klasy, gdy ubierasz świąteczny strój. Aby zrobić tę fryzurę, zarysuj niski przedziałek z dowolnej strony głowy, robiąc przy tym tapir w stylu rockabilly. Następnie, nałóż odrobinę żelu na ręce, zanim równomiernie wetrzesz go we włosy. Zwiąż włosy w niskiego kucyka i okręć go wokół gąbki do koka, aby uzyskać koka XXL.
 
Imprezowy makijaż. Kolejnym etapem po zrobieniu fryzury jest makijaż. Masz pomysł? Złoty kolor jest wszechobecny podczas świąt na koniec roku. Zresztą, zamiast nakładać go tylko na powieki, złoty kolor widnieć będzie również na brwiach i będzie otaczał twoje oczy aureolą. Zacznij od równomiernego rozprowadzenia podkładu na twarzy. Jego kolor musi być dobrany do twojej karnacji. Aby uwydatnić kości policzkowe, użyj rozświetlacza, a żeby podkreślić oczy, wybierz złotą kredkę, którą je obrysujesz. Dzięki temu będziesz wyglądać jak modelka z pokazu Diora (powyżej). Jeśli wolisz dyskretny makijaż, nałóż złoty kolor tylko na policzki. Aby podkreślić twój wzrok, pomaluj oczy maskarą i kredką dowolnego koloru. Myślisz o jakimś dodatku? Nałóż na brwi pozłacane cekiny. Dzięki temu, na koniec roku będziesz wyglądać jak gwiazda!
 
© Pixelformula / Pokaz Christian Dior, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ