Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy i styl

Modne odcienie na jesień 2014: powrót naturalnych kolorów

Dział
Latem, słońce subtelnie rozjaśnia włosy. Wówczas twoje samopoczucie jest jeszcze lepsze! Co więcej, tak bardzo spodobało ci się to naturalne rozjaśnienie, że zdecydowałaś się nosić je również jesienią. Koniec z farbowaniem włosów, postaw na naturalność!
 
Trend. Zgodnie z myślą przewodnią lata 2014, najładniejsze są naturalne włosy. Słońce, morze, skoki do basenu sprawiają, że na twojej głowie pojawiają się jasne, idealnie rozmieszczone refleksy. Jest to dowód na to, że nigdy nie uzyskasz lepszego efektu, niż jeśli zrobisz go sama! Poza tym, doszłaś do następującego wniosku: tej jesieni, nie farbuje się włosów. Korzystaj z twojego naturalnego koloru i uwydatnij go.
 
Uwydatnij naturalny kolor włosów. Używaj produktów dostosowanych do rodzaju twoich włosów, a uzyskasz doskonały efekt. Zapomnij o kolorze, pomyśl przede wszystkim o tym, by mieć zdrowe włosy. Suche włosy można nawilżyć stosując produkty gamy Hydra Therapy, natomiast jeśli są oklapnięte, dodasz im objętości dzięki gamie Volume Therapy. Uwydatnij twój naturalny kolor i zaopatrz się w takie produkty, jak Maska Express Therapy lub Keratin Therapy. Wówczas włókna twoich włosów będą w doskonałej formie!
 
Po powrocie z wakacji, rozjaśnione kosmyki stopniowo zanikają. Nie powinno ci to sprawić problemu! Wykorzystaj to i uwydatnij ten naturalny efekt ombre lub ciemny balejaż. Twoje włosy mogą wyglądać cudownie zachowując naturalność!
 
© Pixelformula / Alexis Mabille prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ