Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

 JLD
JLD
Pokaz slajdów
5 Zdjęcia
JLD
Nowości

Modne obcięcia włosów 2018

Dział

Długie włosy w połączeniu z prostą czy asymetryczną grzywką? A może klasyczny bob lub jego wersja dla dłuższych włosów, czyli lob? To tylko niektóre propozycje stylistów i fryzjerów na rok 2018 – w tym sezonie modne są także fryzury, które nie wymagają drastycznych cięć; w przypadku długich i średnich włosów świetnie sprawdza się delikatne cieniowanie. Wybór nowej fryzury powinien być jednak poprzedzony nie tylko zapoznaniem się z aktualnymi trendami, ale także analizą kształtu twarzy – na przykład osoby o podłużnej czy spiczastej brodzie powinny unikać fryzur, które optycznie wydłużyłyby ich twarz jeszcze bardziej.


Czym sugerować się przy wyborze nowej fryzury?


Po zapoznaniu się z najnowszymi trendami, ale jeszcze przed podjęciem decyzji o wyborze fryzury, warto uwzględnić jeszcze kilka istotnych czynników. Po pierwsze należy zastanowić się, czy wstępnie wybrana fryzura będzie pasować do naszego kształtu twarzy; uważać powinny zwłaszcza osoby o okrągłych czy podłużnych twarzach, ponieważ niektóre obcięcia mogą optycznie uwypuklać mankamenty ich urody.


Przy wyborze fryzury warto także wziąć pod uwagę własny styl i osobiste preferencje; modne strzyżenie, które podoba się wielu kobietom, nie musi wcale pasować do naszej osobowości lub zwyczajnie odbiega od tego, co na ogół nam się podoba. Więcej na temat jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy znajdziesz w naszym artykule


https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/jaka-fryzura-do-mnie-pasuje_a9865/1


Lekko i niezobowiązująco


Jakie są wspólne cechy najmodniejszych cięć 2018 roku? Fryzury powinny być przede wszystkim lekkie - z tego
względu wiele kobiet decyduje się na mocne cieniowanie i radykalne skrócenie długości kosmyków. Przed wizytą u fryzjera warto zastanowić się jednak, czy taki zabieg będzie najlepszy dla kondycji włosów; niektóre panie, zwłaszcza te, które borykają się z cienkimi lub porowatymi włosami, nie powinny rozważać zbyt mocnego cieniowania – pogorszy to tylko stan kosmyków.

Najmodniejsze fryzury 2018 – bob w kilku odsłonach


Bob podbił serca wielu kobiet już jakiś czas temu; obecnie jest uważany za najmodniejszą fryzurę 2018. Na czym polega fenomen tego strzyżenia? Bob to przede wszystkim fryzura niezwykle uniwersalna; może być nie tylko krótszy lub dłuższy, ale także mocno wycieniowany, prosty lub asymetryczny. Warto zwrócić uwagę na fakt, że
w przypadku boba mniej istotny jest kolor włosów danej kobiety; na tę fryzurę mogą pozwolić sobie zarówno blondynki jak i brunetki.
Długość boba i jego kształt powinien być uzależniony przede wszystkim od kształtu twarzy kobiety. Na przykład panie o okrągłych buziach powinny wystrzegać się prostego strzyżenia do linii żuchwy – taki zabieg zaokrągliłby twarz jeszcze bardziej. Z kolei klasyczny bob do linii szczęki najlepiej będzie pasował kobietom o trójkątnych twarzach; najlepiej, jeśli będzie także lekko wycieniowany.


Lob to jedna z wielu wersji boba; jest idealną propozycją dla kobiet, którym podoba się cięcie charakterystyczne dla boba, ale zdecydowanie wolałyby jego dłuższą wersję. Co ważne, lob jest cięciem prostym, pozbawionym cieniowania; to istotna wiadomość dla pań, których włosy nie są w najlepszej kondycji. Lob nie pogorszy ich stanu, a kosmyki, po wyrównaniu, będą sprawiały wrażenie zdrowszych i lepiej ułożonych.


Pixie cut – modna krótka fryzura damska


Pixie cut to kolejna z najmodniejszych fryzur damskich w 2018. Ultrakrótkie i seksowne cięcie najlepiej sprawdzi się u kobiet o regularnych rysach twarzy oraz szczupłych i długich szyjach. Charakterystyczną cechą tej fryzury jest asymetryczny przedziałek. Co ciekawe, ponadczasowe pixie cut można wykonać zarówno z włosów mocno
skręconych, prostych, jak i naturalnie pofalowanych. Fryzura pixie jest niezwykle praktyczna i nie wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Dodatkowo jej ułożenie nie jest czasochłonne, a dobrze wykonane cięcie ma tę dodatkową zaletę, że włosy można łatwo stylizować przy użyciu niewielkiej ilości kosmetyków, uzyskując różne warianty tej fryzury w zależności od okazji.


Grzywka: prosta, asymetryczna, czy może wystrzępiona?


Jeszcze jakiś czas temu grzywka nie była zbyt popularna; jej powrót do łask trwał kilka lat (podobnie zresztą jak w przypadku boba), by w tym sezonie znowu na stałe zagościć w katalogach fryzjerskich. Co ważne, kobiety nie muszą ograniczać się do wyboru między krótką a długą grzywką; panie chętnie decydują się na grzywki wystrzępione, asymetryczne czy zaczesane na bok. Najgorętszym hitem 2018 jest ultrakrótka i idealne prosta
grzywka w stylu baby bang, która dodaje uroku, odmładza i jest szalenie oryginalna oraz pozwala świetnie wyeksponować rysy twarzy. Tak oryginalne cięcie, doskonale sprawdzi się zwłaszcza u kobiet o pociągłych twarzach.
Wybór grzywki ponownie powinien być uzależniony od kształtu twarzy; warto jednak pamiętać, że nie będzie ona pasować do wszystkich fryzur, w związku z czym warto najpierw zasięgnąć opinii stylisty.

Najmodniejsze męskie fryzury


Jakie męskie fryzury są obecnie uważane za najmodniejsze? Można wyróżnić przynajmniej kilka rodzajów cięć, które w tym roku cieszą się szczególnym zainteresowaniem panów. Pierwsze z nich określane jest mianem „fade" – strzyżenie polega na bardzo mocnym wygoleniu boków oraz tyłu fryzury przy jednoczesnym zostawieniu dłuższej, wycieniowanej góry włosów. Co ważne, przejście między „warstwami" włosów jest
wystrzępione i nieregularne.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

 JLD
JLD
 JLD
JLD
 JLD
JLD
 JLD
JLD
JLD
JLD
 JLD
JLD
 JLD
JLD
 JLD
JLD
 JLD
JLD
JLD
JLD