Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modne koloryzacje w sezonie Wiosna-Lato 2014
Modne koloryzacje w sezonie Wiosna-Lato 2014
Trendy i styl

Modne koloryzacje w sezonie Wiosna-Lato 2014

Dział
Koniec zimy i nadchodząca wiosna często sprawiają, że masz ochotę na nową fryzurę, przepełnioną blaskiem. Koniec z głębokimi kolorami brąz. Teraz nadszedł czas na kolory pełne refleksów.
 
Trendy. W salonie Jean Louis David, kluczowym słowem jest "Light". Kolory są pełne blasku, a fryzury lekkie i pełne ruchu. W sezonie letnim masz ochotę na zmiany. Brąz z refleksami, blond z połyskiem - dzięki tym kolorom latem będziesz mogła czuć się jak gwiazda!
 
Brąz. Kluczem do osiągnięcia modnego efektu jest dodanie włosom blasku. Dzięki niemu uzyskasz głęboki kolor, a twoja fryzura będzie pełna ruchu. Jaśniejsze pasemka pozwalają dodać fryzurze połysku i światła.
 
Blond. W sezonie letnim modny jest bardzo jasny blond. Efekt na włosach “po powrocie z plaży” jest szczególnie ceniony. Odcień, który jest aktualnie na czasie, waha się pomiędzy śnieżnym a miodowym blondem. Modne są raczej jaśniejsze odcienie. Sama powinnaś wybrać ten, który będzie najbardziej ci pasować.
 
Rudy to kolor tego sezonu! Podobnie do brązu czy blondu, kobiety wolą prezentować go w jaśniejszych tonach. Jeśli chcesz nosić dyskretny odcień, który łatwo dopasować można do różnych kolorów ubrań, wybierz wenecki blond. W przyszłym sezonie, rudy będzie można podziwiać na głowach wszystkich kobiet. Teraz tylko musisz wybrać odpowiedni odcień!
 
© Pixelformula / Pokaz Zadig & Voltaire prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ