Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modne koloryzacje w sezonie wiosenno-letnim 2013
Modne koloryzacje w sezonie wiosenno-letnim 2013
Modne koloryzacje w sezonie wiosenno-letnim 2013
Farbowanie

Modne koloryzacje w sezonie wiosenno-letnim 2013

Dział
Niektóre z was lubią zmiany fryzury, podczas gdy inne wolą urozmaicać swój wygląd zmianami koloru włosów. W sezonie wiosna-lato 2013 nastąpi powrót do naturalnych oraz pełnych blasku kolorów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdej z was. Odkryj z nami najważniejsze trendy w tym sezonie!
 
Rudy. Włosy mają ognisty kolor, który jest połączeniem rudego, mahoniowego oraz miedzianego. Jest to z pewnością kolor, którego nie da się ukryć! Ten rozpalający każdą fryzurę do czerwoności kolor na nowo stał się bardzo trendy. Wybierz go na dobry początek tego sezonu.
 
Popielaty blond. Przez długi okres czasu popielaty blond był uważany za zimny odcień, przez co o wiele częściej decydowano się na bardziej złociste odcienie blond, takie jak kalifornijski blond. Jednakże, popielaty blond to doskonały, nastrojowy i lekko mroczny kolor, który dodaje głębi włosom blond oraz charyzmy osobie, która go wybierze.
 
Jasny brąz. Choć nie ma w tej koloryzacji nic rewolucyjnego, powraca ona z pełną parą. Nie ma w tym nic złego, bo kolor ten jeszcze nikomu się nie znudził! Dzięki szatynowej koloryzacji, twoje włosy sprawiają wrażenie naturalnie rozświetlonych słońcem, niezależnie od tego, czy ich kolor to jasny, czy ciemny brąz.
 
Czekoladowy. Brunetki są z reguły uważane za kobiety buntownicze oraz eleganckie. Jeżeli z natury masz średnio lub ciemnobrązowe włosy, czekoladowe refleksy pięknie rozświetlą twoją fryzurę. Jest to jednak kolor, którego powinny unikać osoby o bardzo jasnej cerze. Takie połączenie mogłoby bowiem wywołać rażący kontrast.
 
Farbowanie. Nie ryzykuj z samodzielnym farbowaniem swoich włosów. Kiedy zechcesz przefarbować włosy, udaj się do swojego fryzjera, który wykona koloryzację dostosowaną specjalnie do twoich potrzeb. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek, takich jak wyblakły lub nierówny kolor.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ