Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modne fryzury w tym sezonie
Modne fryzury w tym sezonie
Fryzura

Modne fryzury w tym sezonie

Dział
Coraz dłuższe dni oraz wyższe temperatury sprawiają, że mamy ochotę na zmianę fryzury. W tym roku, zarówno włosy krótkie, jak i bardzo długie są nadal na czasie, aczkolwiek zmieniają się ich stylizacje. Przybliżamy Wam modne fryzury w sezonie wiosna-lato 2014.
 
Krótka fryzura.  Zdecydowanie krótsza niż klasyczna fryzura na boba. Charakteryzuje się tym, że włosy są mocno pocieniowane, dzięki czemu stają się lżejsze. Niemniej jednak, nie ma mowy o tym, by pozbawiać ich objętości. Użyj produktu modelującego, by wystylizować fryzurę tak, jak lubisz. W przypadku pocieniowanych włosów, wszystkie efekty są dozwolone!
 
Długa fryzura. W tym sezonie będą modne długie i bardzo długie włosy. Nie ma jednak mowy o tym, by zabrakło im stylu! Twoja fryzura musi być precyzyjnie dopracowana. Dlatego też poproś swojego fryzjera, aby nadał lekkości Twoim włosom, wykonując delikatne cieniowanie końcówek. W tym sezonie nie zapomnij o delikatnych lokach, które idealnie pasują do długich włosów. Pielęgnuj je, by były elastyczne i naturalne. A może zdecydujesz się na zrobienie grzywki opadającej na oczy?
 
Średniej długości fryzura.  W tym przypadku włosy kończą się na poziomie ramion i można je układać w dowolny sposób: robiąc brushing, by otrzymać grzeczny i nowoczesny look albo decydując się na efekt wavy, żeby Twoje włosy wyglądały, jakbyś wracała z plaży. Lubisz zmieniać stylizacje każdego dnia? Jest to idealna fryzura, która pozwala na takie wybryki. Wystarczy użyć odpowiednich produktów modelujących, takich jak Brush Cream lub Perfect Liss.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Paul Smith prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ