Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modne letnie fryzury, które będą na czasie także zimą
Modne letnie fryzury, które będą na czasie także zimą
Fryzura

Modne letnie fryzury, które będą na czasie także zimą

Dział
Każda pora roku przynosi szereg nowych fryzur. Niemniej jednak, niektóre modne fryzury pozostają na czasie przez kilka sezonów. Zoom na fryzury, które nosiłaś latem i będziesz mogła nosić również tej zimy!
 
Bob. Bob, mimo że nie w wersji dla grzecznej dziewczynki, to nadal pozostaje modny tego sezonu. Tej zimy, bob powinien być rozmyty, prawie pofalowany. Przedziałek może być zrobiony na środku głowy, jak również na boku, z puszczonym przy buzi kosmykiem włosów, który nada ruchu i zmodernizuje fryzurę. Bob, łatwy to uzyskania i utrzymania na co dzień, uwiedzie niejedną fashionistkę.
 

Długie wavy. Jak dotąd, efekt wavy zarezerwowany był przede wszystkim na letnią porę. Ten efekt włosów niczym "po powrocie z plaży" należy obecnie do ulubionych fryzur kobiet uzależnionych od trendów, bez względu na porę roku. Jest łatwy w realizacji w domu czy w salonie dzięki usłudze "wavy". Włosy, które poszukują naturalnego ruchu, będą wyglądać olśniewająco! Duch bohemy będzie ci towarzyszył przez całą zimę. Tego ci trzeba, aby z uśmiechem zmierzyć się z szarzyzną. Dla idealnego efektu, zadbaj o końcówki i włosy na długości. Piękna fryzura to pielęgnowana fryzura!

 
Warkocz na boku. Warkocz, niepodważalnie jedna z przewodnich fryzur sezonu wiosna-lato, jest nadal na fali, nawet teraz, kiedy dni są coraz chłodniejsze. Ta romantyczna fryzura w stylu bohemy bez wątpienia pasuje na dni spędzone na wylegiwaniu się na słońcu. Niemniej jednak, stwierdziliśmy, że jest odpowiednia również na zimowe dni. Warkocz na boku, noszony z satynową opaską lub pod czapką, jest bardzo kobiecą fryzurą.
 
© Pixelformula / Pokaz Burberry Prorsum prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ