Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modna opaska
Modna opaska
Fryzura

Modna opaska

Dział
Koniec z okazałymi, welurowymi opaskami, które nosiłaś do szkoły. Obecnie, jeśli szukasz akcesoriów do swoich fryzur, postaw na te okalające całą głowę lub na zupełnie nowy rodzaj opaski, która dopiero co pojawiła się na wybiegach. Nosi się ją z tyłu głowy. Wcale nie służy ona do utrzymania włosów, a jest jedynie elementem dekoracyjnym.
 
Modna opaska, dla kogo? Dla wszystkich, a szczególnie dla osób z pofalowanymi włosami oraz tych, którzy lubią układać je w niedbały kok. Ten dodatek pasuje zwłaszcza do fryzur w stylu bohemy, którym potrzebny jest modny i kobiecy akcent z nutką wyrafinowania. Jeśli macie proste włosy również możecie wkomponować w nie  najnowszą opaskę. Wystarczy podtapirować włosy.
 
Jaką wybrać? Modna opaska nie ma nic wspólnego z przestarzałym modelem z Waszej młodości. Pożegnajcie welurowe i zamszowe wersje, zdecydowanie zbyt staromodne. Opaska w wydaniu 2013 ma formę metalizowanego łuku. Pozłacana, posrebrzana lub w kolorze miedzi musi błyszczeć i dobrze utrzymywać się na włosach.
 
Jaką ją nosić? Wyeksponuj modną opaskę z tyłu głowy - tak, aby dobrze się na niej utrzymywała. Najbardziej kobieco będzie wyglądała, jeśli wkomponujesz ją w fryzury w stylu bohemy, dodasz do warkocza lub falowanych włosów.
 
© Pixelormula, Pokaz Balenciaga Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ