Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modna grzywka
Modna grzywka
Modna grzywka
Fryzura

Modna grzywka!

Dział

W tym sezonie posiadanie grzywki to prawdziwe must-have! Nie można jej nie zauważyć, jest na rogu ulicy, na czerwonych dywanach, czy na wybiegach znanych projektantów mody. Może więc też spróbujecie?

Jaki typ grzywki wybrać?


2016 rok to czas grzywki długiej [Długa grzywka na tak], ale jednocześnie gładkiej i pełnej. Powinna się kończyć tuż poniżej brwi, żeby nadać twarzy tajemniczy wyraz i pogłębić spojrzenie. Ponadto, w celu osiągnięcia efektu dużej objętości, grzywka powinna być lekko wypukła, a także odznaczać się na tle fryzury. Okala ona wtedy idealnie całą twarz i nadaje fryzurze odważny charakter.

grzywka
grzywka

Jakie cięcie jest modne?

Ten sezon to powrót fryzury krótkiej. Po wielu latach, w których długie obcięcie na bazie kwadratu [nieśmiertelność długich włosów] zdobywało wszystkie głosy, jej krótka wersja wraca na scenę. Włosy powinny być gładkie i zatrzymywać się na poziomie żuchwy. Należy zachować maksymalną ich gęstość w celu otrzymania „efektu kuli" wokół twarzy. Z drugiej strony, nie ma potrzeby robić przedziałka. W ten sposób grzywka i kwadratowe cięcie stworzą perfekcyjną całość.

Modne grzywki
Modne grzywki

Nadanie fryzurze własnej osobowości


Wzorując się na wybiegach mody, fryzurę można uszlachetnić za pomocą koloryzacji i stawiając na uzyskanie naturalnego i pełnego blasku efektu. Z drugiej strony, kwadratowe cięcie z grzywką [plusy krótkiego kwadratowego cięcia z grzywką] łatwo dopasowuje się do każdej tekstury i każdego rodzaju włosów. Włosy kręcone lub pofalowane można zostawić beż żadnych zmian, ewentualnie je wyprostować w momencie, kiedy zapragnie się jakiejś zmiany na głowie.

Modna grzywka
Modna grzywka
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ