Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modna fryzura: warkocz w stylu wet look
Modna fryzura: warkocz w stylu wet look
Trendy i styl

Modna fryzura: warkocz w stylu wet look

Dział
Błyszczące włosy w stylu wet look głównie nosi się w sezonie letnim. Idealnie odzwierciedla on efekt, który uzyskujesz po wyjściu z wody… jest on zresztą bardzo glamour! Na pokazie Just Cavalli, to warkocz w stylu wet look prezentowany jest przez modelki. Poza tym, że jest szykowny, jest też nowoczesny.
 
Trend. Mimo upływu lat, wet look wciąż jest gwiazdą wśród fryzurowych efektów w sezonie letnim. Łatwo go zrobić, a do tego dodaje on twojej fryzurze unikatowego charakteru. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli masz krótkie włosy i chcesz dodać im rockowego stylu lub jeśli masz długie włosy i chcesz uzyskać elegancki efekt. Najlepiej jeśli warkocz współgra z efektem wet look. Fryzura i ten najmodniejszy letni trend sprawią, że będą ci ich zazdrościć wszystkie kobiety!
 
Dla kogo? Dla kobiet, które mają długie włosy i lubią się ubierać w luźnym stylu bohemy. Na pokazie warkocz prezentuje się w zmierzwionej formie, dzięki temu efekt jest bardziej kobiecy. Sam wet look oraz surowy charakter warkocza sprawiłyby, że efekt nie byłby zbyt estetyczny.
 
Jak zrobić warkocza w stylu wet look? Najczęściej fryzurę tę robi się na długich włosach. Po rozczesaniu ich, pozwól im naturalnie wyschnąć. Nie ma sensu, byś je prostowała. Gdy będą suche, nałóż na nie produkt, który doda im blasku. Jeśli chcesz, by fryzura się długo trzymała, użyj żelu. W przeciwnym razie wystarczy Shine Spray. Po nałożeniu produktu, zaczesz włosy do tyłu i zrób warkocza. Nie uciskaj go za bardzo i pozostaw kilka wystających kosmyków. Wówczas osiągniesz luźniejszy efekt.
 
© Pixelformula / Pokaz Just Cavalli prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ