Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modna fryzura pod czapkę na zimowy sezon
Modna fryzura pod czapkę na zimowy sezon
Trendy i styl

Modna fryzura pod czapkę na zimowy sezon

Dział
Nadeszła zimna pora, więc czas zaopatrzyć się w czapkę i stawić czoła ciężkim warunkom klimatycznym, które panują na zewnątrz. Jednak uważaj: noszenie czapki nie oznacza, że możesz zapomnieć o stylowej fryzurze. Proponujemy ci kilka rozwiązań.
 
Zmierzwione włosy. Jest to najprostsze rozwiązanie. Pozwala ono zmienić „bad hair day" w dzień wystylizowanej fryzury pełnej połysku. Aby ją zrobić, zainspiruj się Carą Delevingne, międzynarodową ambasadorką tej fryzury. Nałóż na włosy odrobinę suchego szamponu, potargaj je, a następnie załóż czapkę. Aby wyglądać jeszcze swobodniej, a zarazem bardziej elegancko, wybierz model z nadrukiem.
 
Prosta grzywka. Gdy nosisz długą grzywkę, czapka doskonale ją uwydatnia, mimo że sprawia, że będzie ona lekko oklapnięta. Bez względu na to czy jest prosta, kręcona lub lokowana, będzie wyglądać zalotnie i nada ci niesfornego charakteru. Aby podkreślić ten efekt, dobierz do niej nakrycie z jednym lub kilkoma pomponami.
 
Warkocz na boku. Kolejna fryzura, która doskonale pasuje do czapki: warkocz na boku. Surowy, luźny, potargany, tradycyjny, holenderski, dwuniciowy (w rybie ości lub kłos), a nawet zaplatany na cztery... warkocz na boku zwykle doskonale pasuje do nakrycia, przypominającego kapelusz. Unikaj podwójnego warkocza, żebyś nie wyglądała jak Pippi Langstrumpf!
 
Loki w stylu retro. Tak, jak w przypadku grzywki, można by pomyśleć, że jeśli masz lokowane włosy, nie powinnaś nosić nakrycia na głowie, ponieważ przez nie możesz mieć oklapnięte włosy. To nieprawda. Włożenie czapki na kaskadę loków w stylu pin-up, na długą czy krótką fryzurę, podkreśla ich objętość i nadaje szykownego charakteru „szalonych lat 20”. Powinnaś wybrać taki model, który zakrywa całą głowę, ale nie jest zbyt duży. Jeśli chcesz podkreślić styl retro, wybierz taki, który będzie miał kwiat na boku.
 
Koński ogon. Powrót do dzieciństwa nigdy nie wychodzi z mody, tak jak czapka, ulubiony dodatek na zimną porę. Aby uwydatnić styl preppy, grzeczny lub surowy charakter, powinnaś zrobić koński ogon: zaciśnięty, rozluźniony, potargany lub prawie niezwiązany (zapleciony jest jedyni 2 czy 3 razy, jak w przypadku luźnego warkocza). Pod czapką, efekt wygląda doskonale!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ