Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modna fryzura 2014: objętość włosów jak w latach 60.
Modna fryzura 2014: objętość włosów jak w latach 60.
Fryzura

Modna fryzura 2014: objętość włosów jak w latach 60.

Dział
W 2014 roku trendy z lat 60 wciąż są obecne! Czy to banan w stylu rockabilly czy też fryzura o objętości XXL – zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą znaleźć mnóstwo źródeł inspiracji wśród stylów sprzed 50 lat! Ty także powinnaś pomyśleć o zrobieniu sobie fryzury o dużej objętości, tak jak w latach 60.
 
Trend. Jaka fryzura najbardziej pasowała do krótkiej sukienki w latach 60? Natapirowane włosy! Włosy pełne objętości to obowiązkowy element wyglądu, dzięki któremu sylwetka zachowuje styl. W tamtych czasach, to brushing był pełen objętości. W 2014 roku nieważna jest fryzura, ważna jest objętość.
 
Dla kogo? Dla kobiet tęskniących za latami 60., dla kobiet, których włosy pozbawione są objętości oraz tych, które pragną fryzury sprawiającej wrażenie o kilka centymetrów dłuższej niż w rzeczywistości. Na pewno należysz przynajmniej do jednej z tych grup! Jedynym warunkiem, by twoja fryzura perfekcyjnie wyglądała, to znajomość techniki tapirowania włosów!
 
Jak go nosić? Przede wszystkim zrób prosty przedziałek. W latach 60. noszono przedziałek na środku, by objętość włosów była symetryczna po obu stronach głowy. Czy to półkucyk, czy też rozpuszczone włosy – natapiruj włosy zanim uczeszesz fryzurę. Aby to zrobić, wsuń grzebień we włosy, podtrzymaj kosmyk w powietrzu i zaczesz włosy w stronę ich nasady. Aby fryzura się długo trzymała, spryskaj ją lakierem. Proste, prawda? I do tego w stylu lat 60!
 
© Pixelformula / Pokaz Blugirl prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ