Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modelowanie tapira w stylu lat siedemdziesiątych
Modelowanie tapira w stylu lat siedemdziesiątych
Modelowanie tapira w stylu lat siedemdziesiątych
Fryzura

Modelowanie tapira w stylu lat siedemdziesiątych

Dział

Fryzura w stylu Farrah Fawcett, rodem z lat siedemdziesiątych jeszcze nigdy nie była tak modna. Stanowiąc nieustanny wzór, uczesanie to cieszy się Waszym uznaniem nawet po tych wszystkich latach! Fryzura ta, będąc stosunkowo łatwą do wykonania, nada Ci wygląd retro, który jest niesamowicie czarujący. Szczególnie wtedy, gdy spróbujesz dostosować ją do Twoich potrzeb...

Dla kogo? Modelowanie rodem z lat siedemdziesiątych nie jest w niczym gorsze od fal z lat 20. lub karbowanych włosów z lat 90.! Jest to uczesanie w stylu retro, które jednak pozostaje bardzo naturalne. Styl modelowania włosów z lat siedemdziesiątych jest przeznaczony głównie dla włosów długich, jednak może okazać się też bardzo interesujący na włosach półdługich. Niezależnie od długości, zalecamy wycieniowanie fryzury. Efekt będzie idealny na gęstych włosach, które zyskają jeszcze więcej objętości. Możesz też w tym celu wykorzystać piankę do włosów.

Wykonanie modelowania w stylu lat siedemdziesiątych. Wychodząc spod prysznica, rozplącz dokładnie swoje włosy za pomocą grzebienia, a następnie, zanim jeszcze rozpoczniesz suszenie, nałóż na włosy spray termoochronny. Aby uzyskać maksymalną objętość, opuść głowę w dół podczas suszenia, co pozwoli uzyskać włosy uniesione u nasady. Gdy Twoje włosy będą już podsuszone, użyj okrągłej szczotki o dużej średnicy i wymodeluj nią włosy na zewnątrz. Pod koniec modelowania, skorzystaj z funkcji zimnego powietrza z suszarki, aby utrwalić swoją fryzurę.

Wykonanie tapira. Aby dodać jeszcze więcej stylu Twojej fryzurze z lat siedemdziesiątych, wykonaj tapira. Wydziel szerokie pasmo włosów z przodu głowy i natapiruj je od wewnątrz (tak, by tapirowanie nie było widoczne). Następnie, przy pomocy płaskiej szczotki, zaczesz włosy do tyłu, robiąc to na tyle delikatnie, by utrzymać efekt ślicznego tapirowania. Upnij swoją fryzurę przy pomocy ozdobnych spinek lub wsuwek.

© Pixelformula / Pokaz Issa London prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012 © Jean Louis David

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ