Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Preparat termoaktywny
Preparat termoaktywny
Preparat termoaktywny
Pielęgnacja

Modelowanie, prostowanie: dlaczego warto używać preparatu termoaktywnego ?

Dział

Jesteś zwolennikiem urządzeń grzejących? Preparat termoaktywny jest niezbędny, kiedy używasz prostownicy, lokówki, czy suszarki. Wyjaśniamy dlaczego.

Dlaczego warto go stosować?

Preparat termoaktywny [Jak używać preparatu termoaktywnego] lub termo chroniący ułatwia włosom zachować kondycję i zdrowie. Można go porównać do tarczy broniącej włosy przed gorącem wytwarzanym przez przyrządy fryzjerskie. A wysokie temperatury uszkadzają i osłabiają włókna włosowe. Jeżeli nie chronisz włosów, staną się one suche i łamliwe. Z drugiej strony, preparat termoaktywny to prawdziwy sojusznik ułatwiający wykonanie fryzury. Pomaga w rozczesaniu włosów, wygładza je i eliminuje efekt puszenia się.
Jean Lous David proponuje preparat termoaktywny Brillance Absolue [Protokół Keratin Therapy] w każdym swoim salonie. Jego formuła, Keratin Repair Complex, została stworzona wyłącznie dla tego produktu. Składa się z molekuł kreatyny, aminokwasów, skrobi pszennej i kukurydzianej. Preparat chroni włosy przed gorącem. Dodatkowo odnawia włókno włosowe, nadając włosom blasku i żywotności.

Jak go używać ?

Najlepiej stosować preparat na włosy wilgotne i osuszyć ręcznikiem. Odrobinę produktu nalej na rękę i nałóż go na całej głowie. Rozprowadź go równomiernie za pomocą grzebienia. Jeżeli masz preparat w formie spray, spryskaj nim bezpośrednio włosy. Możesz go również stosować na włosy suche.

Nasza rada

Preparaty termoaktywne są niesamowicie skuteczne w ochronie włosów. Pamiętaj jednakże, żeby unikać zbyt częstego używania prostownicy czy suszarki w celu utrzymania włosów w jak najlepszej kondycji.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ