Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modelowanie fryzury oversize
Modelowanie fryzury oversize
Modelowanie fryzury oversize
Fryzura

Modelowanie fryzury oversize

Dział
Fryzury retro nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Zawsze przebijają się pośród najnowszych trendów i są prawdziwym źródłem inspiracji dla kreatorów mody i fryzjerów. W sezonie jesień-zima 2012 zobaczysz fryzury z lat 60. w rozmiarze XXL.
 
Lata 60. i rozmiar XXL. Lata 60. przyniosły światowi mody powiew świeżości i wolności. Kobiety stawały się coraz bardziej aktywne i pragnęły znaleźć swoje miejsce w społeczeństwie. Po buncie jakim było krótkie ścięcie na chłopczycę, niektóre z nich postanowiły powrócić do korzeni, zapuszczając długie włosy. Jednak ich fryzury były mniej sztywne i surowe niż te noszone przez ich matki. Dominującym trendem stało się tapirowanie, które dodawało włosom objętości, tak jak to widać na zdjęciach Brigitte Bardot i piosenkarek grupy The Ronettes.
 
Nadmuchany tapir. Jest tylko jeden sposób, aby dodać fryzurze objętości: tapirowanie. W celu nadania twojej fryzurze formy lub wrażenia ruchu, wystarczy jedynie natapirować kilka wybranych partii włosów. Jednak, aby otrzymać fryzurę w wydaniu oversize cała głowa powinna zostać natapirowana. W tym celu potrzebujesz jedynie grzebienia i odrobiny cierpliwości! Pracuj nad włosami kosmyk po kosmyku. Trzymaj każdy z nich po kolei w powietrzu i włóż w niego grzebień, który będziesz następnie przeciągać w stronę nasady włosa. Powtórz tę czynność na całej głowie.
 
Jak nosić fryzurę oversize. Jeżeli chcesz, aby twoja fryzura była glamour, powinna być lekko cieniowana. Włosy należy w tym przypadku w szczególności natapirować na szczycie głowy i spryskać lakierem w celu utrwalenia wrażenia ruchu. W tym rodzaju modelowania należy także unikać prostych końcówek. Powinnaś nad nimi popracować przy użyciu okrągłej szczotki, aby stały się bardziej zaokrąglone, zgodnie z duchem szykownego stylu retro.
 
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ