Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Lata 70 inspiracją dla kolekcji Rock My City
Lata 70 inspiracją dla kolekcji Rock My City
Trendy i styl

Lata 70 inspiracją dla kolekcji Rock My City

Dział
Z założenia, lata 70 nie miały być inspiracją dla kolekcji Rock My City. Niemniej jednak, w miarę czesania fryzur i farbowania włosów, oczywisty okazał się fakt, że tak właśnie było. Dzięki temu, uzyskano rockowy efekt!
 
Wszystkie fryzury z kolekcji przypominają o końcu lat 70. "W tych czasach, hard rock był bardzo modny, a mężczyźni nosili długie włosy i grzywkę. Zimą 2014 roku, to właśnie te elementy widoczne są na głowach kobiet zimą".
 
Usytuowanie kolekcji w danym okresie pozwala kobietom zmieniać styl. "Muszą one mieć jakiś punkt odniesienia! Karbowane włosy przypominają nam lata 20, fryzury Beatles'ów lata 60, a lata 70 grupy muzyczne i ruchy pacyfistyczne. Fryzura ta uczesana jest w duchu Peace & Love!".
 
Wcześniej, gdy pojawiała się nowa kolekcja, mogła się utrzymać przez kilka lat. "Teraz tak nie jest. Co 6 miesięcy moda się zmienia. A jako ze wszyscy potrzebują punktu odniesienia, inspirujemy się tym, co już wcześniej przeżyliśmy oraz tym, co przypomina nam określone przeżycia".
 
Lata 70 są okresem kreatywności. "To także czas wolności, nowoczesności i wydaje się, że każdy ma ochotę się z tym identyfikować. Teraz, dzięki tym odnośnikom, będziesz wyglądać nowocześniej".
 
Nasza rada: Przyjdź do salonu i zrób fryzurę w stylu lat 70! Jest ona bardzo praktyczna i można ją zmieniać według życzenia. Proste czy kręcone włosy – nie ma to żadnego znaczenia!
 
© DR © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ