Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Lata 70 inspiracją dla kolekcji Rock My City
Lata 70 inspiracją dla kolekcji Rock My City

Lata 70 inspiracją dla kolekcji Rock My City

Z założenia, lata 70 nie miały być inspiracją dla kolekcji Rock My City. Niemniej jednak, w miarę czesania fryzur i farbowania włosów, oczywisty okazał się fakt, że tak właśnie było. Dzięki temu, uzyskano rockowy efekt!
 
Wszystkie fryzury z kolekcji przypominają o końcu lat 70. "W tych czasach, hard rock był bardzo modny, a mężczyźni nosili długie włosy i grzywkę. Zimą 2014 roku, to właśnie te elementy widoczne są na głowach kobiet zimą".
 
Usytuowanie kolekcji w danym okresie pozwala kobietom zmieniać styl. "Muszą one mieć jakiś punkt odniesienia! Karbowane włosy przypominają nam lata 20, fryzury Beatles'ów lata 60, a lata 70 grupy muzyczne i ruchy pacyfistyczne. Fryzura ta uczesana jest w duchu Peace & Love!".
 
Wcześniej, gdy pojawiała się nowa kolekcja, mogła się utrzymać przez kilka lat. "Teraz tak nie jest. Co 6 miesięcy moda się zmienia. A jako ze wszyscy potrzebują punktu odniesienia, inspirujemy się tym, co już wcześniej przeżyliśmy oraz tym, co przypomina nam określone przeżycia".
 
Lata 70 są okresem kreatywności. "To także czas wolności, nowoczesności i wydaje się, że każdy ma ochotę się z tym identyfikować. Teraz, dzięki tym odnośnikom, będziesz wyglądać nowocześniej".
 
Nasza rada: Przyjdź do salonu i zrób fryzurę w stylu lat 70! Jest ona bardzo praktyczna i można ją zmieniać według życzenia. Proste czy kręcone włosy – nie ma to żadnego znaczenia!
 
© DR © Jean Louis David
 
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności