Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moda na retro, podwinięte włosy
Moda na retro, podwinięte włosy
Trendy i styl

Moda na retro, podwinięte włosy

Dział
Moda na retro nie przestaje zdobywać zwolenników. Bez względu na to czy kuszą cię kręcone włosy w stylu lat 40. czy półkucyk godny Catherine Deneuve, wybór należy do ciebie. Niedawno pojawił się nowy trend retro: podwinięte włosy.
 
Zoom na ten trend. Trendy w modzie i wyglądzie powracają co i rusz. Dlatego chyba nikt już się nie dziwi, że obecnie większość kobiet nosi fryzury, które niegdyś w młodości nosiły ich babcie. Romantyczne fryzury i wyrafinowane nakrycia głowy są aktualnie na fali wraz z modą na podwinięte włosy. Trend ten, godny hollywoodzkich gwiazd powojennego okresu, można aktualnie podziwiać wśród najpiękniejszych i najważniejszych sław.
 
Podwinięte włosy, dla kogo? Jednym z podstawowych kryteriów, które trzeba wziąć pod uwagę jest długość włosów. Fryzura ta jest łatwiejsza w realizacji na włosach długich lub półdługich. Poza długością włosów, liczy się również twój styl. Trzeba lubić fryzury, które odsłaniają twarz i prezentować raczej kobiecy styl. I tak, fryzura ta pasuje do eleganckiej sylwetki oraz dopracowanego na codzień wyglądu.
 
Jak zrobić tę fryzurę? Umyj włosy, następnie zrób wyraźny przedziałek na środku głowy. Zawiń długości włosów do środka, aby z tyłu głowy móc zrealizować plecionkę ze wszystkich włosów. Plecionka powinna zaczynać się od włosów u nasady, z każdej strony głowy. Sięgnij po kokówki, które przydadzą ci się do przytwierdzenia fryzury. Żaden kosmyk włosów nie powinnien wystawać, tak aby twoja fryzura miała surowy charakter. Spryskaj całość lakierem, aby ją utrwalić.
 
© Getty / Pokaz Carolina Herrera prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ