Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moda na  półkucyk
Moda na półkucyk
Moda na półkucyk
Fryzura

Moda na półkucyk

Dział
Tak, jak niski kucyk, półkucyk jest prostym i szybkim do uczesania wiązaniem. Pokazujemy skromną i elegancką fryzurę, która zaprezentowana została na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Zero Maria Cornejo podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.
 
Trend. Modelka ma długie, lśniące włosy w kasztanowym kolorze. Włosy mają przedziałek na boku i związane są w półkucyk. To klasyczne wiązanie, które nadaje jej grzecznego i nowoczesnego charakteru. Dolna część włosów jest wyprostowana.
 
Jak go uczesać? Tak, jak na pokazie, zrób makijaż w kolorach nude i ubierz odpowiedni strój. Dzięki temu, uzyskasz szykowny efekt. Osiągniesz jeszcze większy rezultat, jeśli wybierzesz tę stylizację na spotkanie w pracy lub rozmowę o pracę. 
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy szamponem Delikatne Oczyszczanie gamy Keratin Therapy. Twoim celem jest wzmocnienie ich i dogłębne odżywienie. Wybierz z przodu i z tyłu głowy dwie partie włosów. Skoncentruj się na przedniej części, zaczesz je do tyłu i zwiąż za pomocą gumki. Wyprostuj resztę włosów i spryskaj lakierem. Twoja fryzura jest gotowa!
 
©PixelFormula, Pokaz Zero Maria Cornejo, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ