Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moda na częściowo pofarbowane włosy, opinia eksperta
Moda na częściowo pofarbowane włosy, opinia eksperta
Moda na częściowo pofarbowane włosy, opinia eksperta
Farbowanie

Moda na częściowo pofarbowane włosy, opinia eksperta

Dział
Wreszcie się zdecydowałaś – tej wiosny, odważnie pofarbujesz włosy. A czy jest coś lepszego na uwydatnienie fryzury, niż nałożenie na włosy farby w kolorach flashy? Odkryj wszystkie rady naszego eksperta, by twój styl był ekscentryczny i udany.
 
Farbowane włosy nadają stylu, który trzeba akceptować każdego dnia. "Stylizacja ta jest doskonała na pokaz. Jest ona szczególna i idealna dla osoby lubiącej ekstrawagancję, chcącej wyróżnić się swoim neo-punkowym stylem. Niemniej jednak, pielęgnacja takiej koloryzacji może sprawić problem, nawet jeśli farba nałożona jest wyłącznie u nasady włosów. Aby ją uzyskać, będziesz musiała zmienić swój podstawowy kolor – przyciemnić go, jeśli jesteś blondynką lub rozjaśnić, jeśli jesteś brunetką. Co więcej, będziesz musiała pielęgnować kolor odpowiednimi produktami, by pozostał lśniący".
 
Po pofarbowaniu włosów, nie cofniesz czasu. "Koloryzacja ta jest dosyć trudna do zrobienia i wymaga żmudnej pracy. Będziesz musiała udać się do specjalisty, który doskonale zna tę technikę. Niestety, pożądany rezultat nie będzie zagwarantowany i trudno będzie to naprawić".
 
Nasza rada. Bez względu na to, czy chcesz mieć czerwone, niebieskie czy zielone włosy u nasady... koniecznie powinnaś je pielęgnować, by były zdrowe. Dlatego też zacznij stosować produkty gamy Color Therapy 2-3 razy w tygodniu. Myj włosy szamponem Intensywny Kolor, by go odżywić.
 
©PixelFormula, Pokaz Jean Paul Gautier, prêt-à-porter, jesień-zima 2012-2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ