Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Moda na boba: odwrócony brushing
Moda na boba: odwrócony brushing
Fryzura

Moda na boba: odwrócony brushing

Dział
Mimo zmian pór roku, bob wciąż jest na czasie i w tym roku prezentuje się w bardziej oryginalny sposób niż w zeszłym. Latem 2013 modny był "grzeczny" bob, natomiast w 2014 jest inaczej: odwrócony brushing oraz końcówki wywinięte na zewnątrz. To zmiana, której na pewno nie da się nie zauważyć latem na waszych głowach!
 
Trend. Kojarzy ci się on z twoją babcią? Nic dziwnego. Zwykle, bob i odwrócony brushing noszone są przez kobiety w podeszłym wieku, ubierające się w stylu burżuazji. Niemniej jednak, czasy się zmieniają. Dzisiaj to ty będziesz prezentować ten trend. Wszystkie kobiety o krótkich włosach mogą zrobić brushing. Koniec z okrągłą szczotką, wywijającą włosy na zewnątrz podczas suszenia. Teraz należy ją skierować ku zewnętrznej stronie.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, którym nudzi się bob i chcą mu nadać nowego charakteru, ale przede wszystkim dla tych, które lubią zmieniać fryzury i dodawać im oryginalności każdego dnia. Fryzura ta może zaskoczyć każdego, kogo spotkasz. Pamiętaj o tym, by nie prostować włosów – to już wyszło z mody. Tego lata powinnaś nosić kręcone włosy.
 
Jak go zrobić? Po umyciu włosów, zarysuj przedziałek na środku głowy. Wysusz włosy w naturalny sposób lub za pomocą suszarki, ale nie używaj szczotki. Muszą one wyglądać, jakby były zmierzwione i nieuczesane. Gdy będą jeszcze wilgotne, skieruj ich końcówki na zewnątrz i zrób odwrócony brushing. Dzięki temu, na twoich włosach widnieć będzie wysublimowany kontrast między zmierzwionymi włosami i dopracowanymi końcówkami. Zrób tę fryzurę już teraz!
 
© Pixelformula / Pokaz Christopher Kane prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ