Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

 Mocno natapirowane włosy, opinia eksperta
Mocno natapirowane włosy, opinia eksperta
Eksperci

Mocno natapirowane włosy, opinia eksperta

Dział
Kobiety, których włosom brakuje objętości, tapirują je. Tapir XXL jest bardzo kobiecy i glamour. Wszystkie modelki go robią i są źródłem inspiracji dla innych. Eksperci wyjaśnią ci, jak go zrobić!
 
Ta młoda dziewczyna ma cienkie włosy, z których w prosty sposób powstaje perfekcyjny tapir. “Bądź pewna. W tym przypadku widać, że nie zrobiła go samodzielnie. Samodzielnie można go wykonać z przodu, ale nie z tyłu. Jeśli wykonujesz tapir w domu, to spryskaj lakierem włosy u nasady, a następnie nałóż wałki na rzep, by trochę napuszyć włosy. Najlepiej jeśli założysz ich więcej na czubku głowy, a mniej po bokach. Umieszczenie ich we włosach nada im objętości. Następnie wysusz włosy i zdejmij wałki, a na koniec je rozczesz. To właśnie w tym momencie musisz je natapirować, kosmyk po kosmyku. Spryskaj kosmyk lakierem i natapiruj go od nasady aż po same końce. Po natapirowaniu, rozczesz włosy dodając im ruchu".
 
Trudno będzie ci uzyskać taki sam efekt z tyłu głowy, jeśli będziesz wykonywać fryzurę samodzielnie. "Nie rób jej sama, poproś koleżankę o pomoc. Od dawna fryzura w stylu Ludwika XIV jest już niemodna. Włosy nie mogą być zbyt napuszone z przodu, a z tyłu zbyt oklapnięte! Obecnie, ludzie dużo ruszają się, więc cała fryzura jest widoczna".
 
Przestań myśleć, że tapirowanie włosów je niszczy. "Nigdy tak nie było! Nie martw się, szczotkowanie włosów w odwrotną stronę nigdy nie odbiło się na zdrowiu twoich włosów!”.
 
Nasza rada: Posiadasz karbownicę do włosów? Może ci ona pomóc otrzymać upragniony tapir. Jeśli robi ściśnięte fale, otrzymasz perfekcyjny efekt!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ