Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

JLD
JLD
JLD
Koloryzacje

Mix&Match : nowa koloryzjacja u Jean Louis David

Dział

Pozwól się oczarować nową, ekskluzywną techniką u Jean Louis David. Dzięki błyszczącym, miedzianym refleksom poprawi ona zdecydowaniee twój kolor dodając mu maksimum charakteru. Zapoznaj się z tą techniką.

Inspiracje dla Mix & Match

Ta technika to odpowiedź na ogromny sukces rudego koloru. Ten intensywny, gorący i bardzo trendy kolor można było spotkać na głowie wielu modelek w czasie ostatnich Fashions Weeks, jak i w kampaniach reklamowych znanych projektantów. A ponieważ włosy rude są wszechoobecne w magazynach mody, wiele kobiet chce mieć taki kolor na swoich głowach. Co więcej, naturalny rudy jest bardzo rzadkim kolorem włosów [Czy wiecie, że mniej niż 2% światowej populacji ma rudy kolor włosów ?], przez co odcień ten nabiera większej wartości.

JLD
JLD

Używane techniki przy wykonywaniu Mix & Match

Ta koloryzacja w kolorze miedzianym jest połączeniem dwóch ekskluzywnych technik Jean Louis David. Jest ona doradzana osobom mającym włosy w odcieniach ciemny blond, jasny brąz. Najpierw, fryzjer wykonuje Sunlight [Sunlight, słoneczny efekt u Jean Louis David], który rozjaśnia włosy okalające twarz. Następnie przyciemnia włosy u nasady i tył głowy za pomocą usługi Gloss. Celem jest nadanie włosom głębi, przy jednoczesnym ich rozświetleniu.

Mały dodatek: wszystkie stworzone odcienie zmieniają się w zależności od stylizacji.

JLD
JLD

Jak pielęgnować Mix & Match ?

Ta koloryzacja jest jednocześnie częściowa i tymczasowa. Łatwo jest więc o nią dbać. Co więcej, zanika z czasem w wyniku mycia głowy. W celu zachowania żywotności włosów zastosuj środki pielęgnacyjne, takie jak te z gamy Color Therapy [Rytuał Color Therapy]. Dodatkowo, umawiaj się na wizyty w salonie co 6 tygodni. Fryzjer poprawi odrosty, przedłużając piękny efekt koloryzacji.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ