Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Miodowy blond
Miodowy blond
Farbowanie

Miodowy blond

Dział
Miodowy blond będzie tej zimy dominującym kolorem. Ten odcień, świetlisty, ale jednocześnie nie za jasny, jest odpowiedni dla wszystkich tych z was, które szukają koloru kobiecego, a jednocześnie rockowego.
 
Trendy. Chociaż wiele kobiet sądzi, że blond jest kolorem, który najłatwiej nosi się latem, będzie on wyjątkowo modny w sezonie jesień-zima 2013-2014. W tym sezonie, to miodowy blond będzie świecić triumfy na głowach najmodniejszych kobiet. Ten odcień blondu jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz uzyskać kolor pomiędzy jasnym blondem np. śnieżnym blondem, a jego ciemniejszym odcieniem np. popielatym. Miodowy blond jest idealnym kolorem, jeśli w zimową porę roku masz ochotę rozświetlić swoje codzienne fryzury!
 
Dla kogo? Dla wszystkich z was, które mają na to ochotę! Dzięki swojej uniwersalności, pasuje on włosom naturalnie ciemniejszym, które chcesz rozjaśnić, jak również włosom z natury jasnym, którym chcesz nadać ciepły odcień. Co więcej, kolor ten dodaje zdrowego wyglądu kobietom o jasnej karnacji, a wyrafinowania paniom o matowej cerze. Miodowy blond nie wymaga mocnej dekoloryzacji. Jest to zaleta, jeśli chcesz uniknąć uwrażliwienia swoich włosów.
 
Niemniej jednak, te z was, których włosy z natury są ciemniejsze powinny wiedzieć, że kolor ten będzie wymagał regularnej pielęgnacji. Kiedy włosy rosną, a odrosty stają się widoczne, trzeba je ufarbować, aby uniknąć zbyt rażącego kontrastu.
 
© Pixelformula / Pokaz Calvin Klein Collection prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis Davidś
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ