Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mini-grzywka, z wybiegu na ulicę?
Mini-grzywka, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Mini-grzywka, z wybiegu na ulicę?

Dział
Fryzury z grzywką są ponadczasowe. Cieniowana grzywka, grzywka na boku, pełna objętości – może ona prezentować się w różnych formach. W tym sezonie, pojawia się nowy wariant: mini-grzywka. Jest ona nietypowa. Czy poza wybiegiem, będzie także widoczna na ulicy?
 
Mini-grzywka, prezentowana na wybiegach. Cóż za niespodzianka! Taka fryzura prezentowana była na pokazie Miu Miu. Na głowach wszystkich modelek, bez względu na długość włosów, widnieje awangardowa mini-grzywka. Jest ona dosyć niesymetryczna i bardzo krótka, nie sięga nawet do połowy czoła.
 
Co należy zachować? Często kobiety robią sobie zwykłą grzywkę, ale rzadziej jej mini wersję. Warto jest mieć swój własny styl i nie bać się jej nosić na co dzień. Jest ona tak krótka, że trudno się ją układa. Na pewno spodoba się ona kobietom, dla których fryzura stanowi odrębną część wyglądu.
 
Jak ją nosić? Kobiety, które mają dopracowany styl mogą zrobić taką grzywkę, która prezentowana była na pokazie Miu Miu. Inne natomiast, powinny wybrać jej dłuższą wersję. Kobiety, które noszą grzywki co najmniej do połowy czoła, noszą bardziej odważny styl! Krótkie czy długie włosy – długość nie jest ważna. Ważne jest to, byś w tym sezonie nosiła grzywkę! Sama zdecyduj, czy wolisz wybrać mini-grzywkę, która jest bardzo modna, czy też grzywkę opadającą na oczy, którą łatwiej układa się na co dzień.
 
© Pixelformula / Pokaz Miu Miu prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ