Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mini grzywka-loczek z pokazu Anny Sui
Mini grzywka-loczek z pokazu Anny Sui
Trendy i styl

Mini grzywka-loczek z pokazu Anny Sui

Dział
Ten kolorowy pokaz zainspirowany jest japońską kulturą. Anna Sui poszła na całość. Przejawia się to nie tylko w stroju prêt-à-porter, prezentowanym przez modelki na wybiegu, ale również w oryginalnej fryzurze: krótkich włosach z mini grzywką przypominającą loczek.
 
Pokaz amerykańskiej kreatorki chińskiego pochodzenia zainspirowany jest stylem retro. Wyraźny wpływ na ten trend ma fryzura. Każda modelka nosi związane włosy w kok, z którego wystają dwa grube kosmyki. Okalają one twarz i podkreślają jej rysy. Najważniejszym elementem w tym przypadku jest grzywka-loczek. Termin ten oznacza przyklejony do twarzy kosmyk, ale Anna Sui idzie jak zwykle na całość. W tym przypadku, cała grzywka przylega do czoła!
 
Aby zrobić tę fryzurę, musisz mieć krótką grzywkę sięgającą do brwi. Nieważne, jak długie są twoje włosy. Ważne, żeby dwa kosmyki otaczały twarz. Na początek, oddziel jeden kosmyk od reszty fryzury. Zwiąż włosy i wyjmij krótsze kosmyki tak, by opadały wokół twarzy. Grzywka musi znajdować się pośrodku i sprawiać wrażenie, jakby była ulizana na wysokości czoła. Nałóż na włosy odrobinę lakieru, by zapewnić jej długotrwałość.
 
© Pixelformula / Pokaz Anna Sui prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ