Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Miedziany kolor na zimę 2015, jak go nosić?
Miedziany kolor na zimę 2015, jak go nosić?

Miedziany kolor na zimę 2015, jak go nosić?

W tym sezonie, Jean Louis David faworyzuje ognisty miedziany kolor. Niemniej jednak, nie jesteś zmuszona nakładać farby o odcieniu flashy. Odkryj sposoby noszenia tego koloru w tym sezonie.
 
W salonach Jean Louis David, rudy kolor ma ognisty odcień. "Wybraliśmy go, ponieważ chcieliśmy, aby pasował do niektórych kolekcji prêt-à-porter. W przypadku wielu z nich, najczęściej prezentowane stroje były koloru pomarańczowego, który szczególnie przyciągał uwagę. W kwestii włosów, barwa ta zbliżona jest do czerwonej pomarańczy".
 
Nie chcesz nosić koloru flashy? Jest to możliwe. "Wystarczy, że powiesz swojemu fryzjerowi, że nie chcesz się wyróżniać. W salonie jest to kwestia nałożenia farby w odpowiedniej ilości. Można nałożyć mniej czerwieni, ale musisz pamiętać, że wówczas kolor nie będzie już tak intensywny".
 
Nie myśl, że jeśli masz długie włosy, musisz nałożyć dyskretny miedziany kolor. "Twoje włosy mogą rzucać się w oczy, nawet jeśli mają długość XXL! Wszystko zależy od tego, czy masz na to ochotę. Kobiety, które lubią się wyróżniać, wybiorą ognistą barwę, bez względu na długość włosów".
 
Swój rudy kolor możesz pielęgnować zarówno w domu, jak i w salonie. "Gama Color Therapy jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety. W salonie, odpowiednia ilość produktów pielęgnacyjnych doskonale ożywi twój kolor. W domu natomiast, stosowanie produktów sprawi, że włosy będą nawilżone i pełne połysku".
 
Nasza rada: Nie panikuj, gdy na twojej głowie pojawią się odrosty. Mogą one sprawić, że uzyskasz dzięki temu głęboki kolor pod warunkiem, że odrosty nie osiągną długości kilku centymetrów. Natomiast jeśli twoje włosy wypłowieją, będą wyglądać mniej estetycznie.
 
© Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Niezbędne w tym sezonie