Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Miedziany kolor na zimę 2015, jak go nosić?
Miedziany kolor na zimę 2015, jak go nosić?
Trendy i styl

Miedziany kolor na zimę 2015, jak go nosić?

Dział
W tym sezonie, Jean Louis David faworyzuje ognisty miedziany kolor. Niemniej jednak, nie jesteś zmuszona nakładać farby o odcieniu flashy. Odkryj sposoby noszenia tego koloru w tym sezonie.
 
W salonach Jean Louis David, rudy kolor ma ognisty odcień. "Wybraliśmy go, ponieważ chcieliśmy, aby pasował do niektórych kolekcji prêt-à-porter. W przypadku wielu z nich, najczęściej prezentowane stroje były koloru pomarańczowego, który szczególnie przyciągał uwagę. W kwestii włosów, barwa ta zbliżona jest do czerwonej pomarańczy".
 
Nie chcesz nosić koloru flashy? Jest to możliwe. "Wystarczy, że powiesz swojemu fryzjerowi, że nie chcesz się wyróżniać. W salonie jest to kwestia nałożenia farby w odpowiedniej ilości. Można nałożyć mniej czerwieni, ale musisz pamiętać, że wówczas kolor nie będzie już tak intensywny".
 
Nie myśl, że jeśli masz długie włosy, musisz nałożyć dyskretny miedziany kolor. "Twoje włosy mogą rzucać się w oczy, nawet jeśli mają długość XXL! Wszystko zależy od tego, czy masz na to ochotę. Kobiety, które lubią się wyróżniać, wybiorą ognistą barwę, bez względu na długość włosów".
 
Swój rudy kolor możesz pielęgnować zarówno w domu, jak i w salonie. "Gama Color Therapy jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety. W salonie, odpowiednia ilość produktów pielęgnacyjnych doskonale ożywi twój kolor. W domu natomiast, stosowanie produktów sprawi, że włosy będą nawilżone i pełne połysku".
 
Nasza rada: Nie panikuj, gdy na twojej głowie pojawią się odrosty. Mogą one sprawić, że uzyskasz dzięki temu głęboki kolor pod warunkiem, że odrosty nie osiągną długości kilku centymetrów. Natomiast jeśli twoje włosy wypłowieją, będą wyglądać mniej estetycznie.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ