Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Miedziany kolor na długiej fryzurze na boba: Streetstyle
Miedziany kolor na długiej fryzurze na boba: Streetstyle
Trendy i styl

Miedziany kolor na długiej fryzurze na boba: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle nosi długie włosy z przedziałkiem delikatnie zaczesanym na bok. Włosy naturalnie się kręcą, dzięki czemu są pełne objętości. Ich miedziany, delikatny, ciemny kolor doskonale uwydatnia złocistą skórę naszego dzisiejszego streetstyle'u. Fryzura nadaje jej stylowi elegancji i sprawia, że wygląda casualową i zmysłowo.
 
Jej wygląd? W 100% czarny strój jeszcze bardziej podkreśla pigmenty jej ciepłego koloru włosów. Nasz dzisiejszy streetstyle włożyła na siebie szeroki t-shirt, spodnie 7/8 oraz długi sweter, który nadaje jej zarówno miejskiego, jak i nowoczesnego stylu. W kwestii akcesoriów, zaopatrzyła się w gruby, pozłacany naszyjnik. Jest to tzw. pewniak, ponieważ jego kolor idealnie pasuje do czarnego. Mały, seksowny szczegół? Odkryte czółenka na obcasach, dzięki którym chude stopy niesamowicie przyciągają uwagę. 
 
Rada dnia. Miedziana koloryzacja wymaga szczególnej pielęgnacji w domu ORAZ w salonie. W domu, używaj produktów nawilżających i takich, dzięki którym włosy zachowają połysk. Składaj też regularne wizyty fryzjerowi, który pofarbuje ci odrosty oraz ożywi kolor.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ