Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Miedziany kolor na długich włosach, opinia eksperta
Miedziany kolor na długich włosach, opinia eksperta
Farbowanie

Miedziany kolor na długich włosach, opinia eksperta

Dział
W salonach Jean Louis David, w sezonie jesień-zima 2015, miedziany kolor jest najmodniejszy. Widać to na krótkich włosach, prezentujących kolekcję. Niemniej jednak, może także być noszony na długich fryzurach. Rozszyfrujmy.
 
W tym roku, kolor ten prezentuje się na krótkiej fryzurze, ale może równie dobrze wyglądać na długich włosach. "Co trzy lub cztery sezony, moda na miedziany kolor powraca! W tym sezonie, pomarańczowe barwy były bardzo trendy, dlatego też powinny widnieć także na włosach. Powinnaś nalożyć miedziany kolor z dużą ilością pigmentu".
 
Na zdjęciu, młoda dziewczyna nosi jasny miedziany kolor. "Bez wzdlęgu na twoje wymagania dotyczące odcienia, będziesz mogła sobie go wybrać w salonie pod warunkiem, że masz dosyć jasne włosy! Fryzjer nie nałoży tego samego koloru na całej głowie. Wszystko będzie zależeć od twoich naturalnych włosów".
 
W tym przypadku, fryzura nie jest ustrukturyzowana. "Długie, cieniowane włosy wyglądają bardzo kobieco. Zielony płaszcz podkreśla kolor włosów. To przeciwne barwy, dzięki którym zaakcentowany jest rudy kolor".
 
Nasza rada: Długie włosy trudno jest pielęgnować. Trzeba zwracać uwagę na to, by włosy na długości oraz końcówki zawsze były zdrowe i nierozdwojone. Co więcej, by ożywić kolor, regularnie trzeba będzie stosować produkty z gamy Color Therapy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ