Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zapuść wąsy, będziesz trendy
Zapuść wąsy, będziesz trendy
Fryzury męskie

Zapuść wąsy, będziesz trendy

Dział
Wąsy – obciach? Oczywiście, że nie! Na początku tego roku, styl vintage i retro są bardzo modne. Pozwalają ponownie odkryć trendy, noszone kiedyś przez naszych rodziców lub dziadków. To właśnie po 3-dniowym zaroście, należy zaakceptować modę na wąsy. Oczywiście wybór rodzaju wąsów nie jest przypadkowy. Zoom na ten typ, który  będzie obowiązywał w  nadchodzących miesiącach.
 
Wąsy, trend 2014. Moda wciąż powraca. Tak jest również w przypadku mężczyzn! Oto wielki powrót mody na wąsy, którą ostatni raz mogliście dostrzec na zdjęciach waszego taty z lat 70. Nic w tym dziwnego. Obecnie, dzięki modzie na styl “hipster” zainspirowany latami 60-70, wąsy nie są już uważane za obciach, ale za symbol męskości!
 
Jaki wybrać typ wąsów, aby być trendy? Moda na wąsy, nie oznacza mody na wszystkie ich rodzaje! W 2014 nosi się raczej krótkie i wyraźne wąsy. Nie mogą one wystawać za usta, ani też dotykać ich konturów. Mężczyźni, którzy decydują się na noszenie wąsów powinni szczególnie o nie dbać. Wąsy mogą Ci nadać bardziej poważnego charakteru, dlatego pomyśl o zabawnych elementach twojego ubioru, takich jak okulary słoneczne lub czapka z daszkiem.
 
Zapuścić brodę. Broda staje się naprawdę ładna dopiero po 4-6 tygodniach. Mogą z niej wyrastać “nieokiełznane” włoski, które rozchodzą się we wszystkie strony. Aby zapobiec takiej sytuacji, zaopatrz się w szczotkę oraz małe nożyczki. Sam możesz regulować brodę lub wąsy. Jeśli nie czujesz się na siłach, przyjdź do salonu Jean Louis David, zrobimy to za Ciebie!
 
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ